Epson: Dwa kolorowe kombajny laserowe AcuLaser CX29 – Portal PR - 24PR
Epson: Dwa kolorowe kombajny laserowe AcuLaser CX29

29.11.2011 Kategoria: Biuro, Technologie. Autor: admin

Firma Epson wprowadza na polski rynek dwie sieciowe drukarki kolorowe AcuLaser CX29DN przeznaczone dla wymagających użytkowników w małych i średnich firmach. Seria CX29DN obejmuje dwa modele: CX29DN (druk dwustronny), CX29DNF (dodatkowo fax). Urządzenia te oferują wyjątkowo niski koszt wydruku jednej strony połączony z niskim początkowym kosztem zakupu. Pod względem niezawodności, są to jedne z najlepszych urządzeń w tej klasie — a jednocześnie o bardzo zwartej budowie kompaktowe, że będą pasować do każdego środowiska firmowego.

Nowe urządzenia umożliwiają pracę w sieci, kolorowe drukowanie dwustronne (model CX29DNF) w formacie A4. Seria ta posiada funkcje kopiowania i skanowania zarówno monochromatycznego, jak i w kolorze. Oferuje też funkcję faksu oraz jedne z najlepszych parametrów technicznych wśród wielofunkcyjnych kolorowych drukarek laserowych w swojej klasie.

Obydwie drukarki mają automatyczny podajnik skanowanych czy kopiowanych dokumentów, a opcjonalna dodatkowy pojemnik na 200 arkuszy papieru jeszcze bardziej poprawić wydajność i zaoszczędzić czas.

Wysoka wydajność, która cechuje nowe drukarki laserowe firmy Epson oznacza, że użytkownicy mają do dyspozycji dużą szybkość druku (do 24 str./min), jak również będą mogli skorzystać z wysokiego dopuszczalnego miesięcznego obciążenia do 40 tys. stron.

Serię AcuLaser CX29DN zaprojektowano z myślą o skomplikowanych środowiskach informatycznych, dlatego zawiera emulacje PCL6 oraz PS3, obsługę IPv6 i 802.1x oraz łączność 10/1000 Base Ethernet.

Modele CX29NF i CX29DNF są już dostępne w Polsce. Sugerowana cena detaliczna to odpowiednio 2.669 zł i 3.249 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące on site.

Najważniejsze cechy:

 • Wysokowydajna seria kolorowych drukarek laserowych z funkcją drukowania, skanowania
  i kopiowania w formacie A4
 • Funkcja faksu dostępna w modelach CX29NF
 • Kompaktowa konstrukcja
 • Maksymalne miesięczne obciążenie do 40 tys. drukowanych stron
 • Technologia wysokiej jakości tonerów
 • Szybkie (maks. prędkość 23 str./min), automatyczne drukowanie dwustronne (CX29DN) i jednostronne, monochromatyczne lub w kolorze
 • Automatyczny podajnik dokumentów
 • Kończenie rozpoczętych zadań drukowania w wersji monochromatycznej, gdy wyczerpie się kolorowy toner
 • Praca w ramach skomplikowanych środowisk informatycznych dzięki emulacjom PCL6 oraz PS3, obsłudze IPv6 oraz 802.1x oraz łączności 10/1000 Base-TX Ethernet
 • Zoptymalizowany koszt wydruku jednej strony dzięki tonerom o podwójnej objętości
 • Zgodność z normą ENERGY STAR — mniejsze zużycie energii i wpływ na środowisko

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Epson Europe
Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro.

Epson Europe BV
Oddział w Polsce
www.epson.pl

Obsługa Prasowa i PR:INDALO Public Relations,

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.