Europejskie Dni Rozwoju w rękach 24/7PR – Portal PR - 24PR
Europejskie Dni Rozwoju w rękach 24/7PR

21.11.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Przygotowanie jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń organizowanych pod egidą Komisji Europejskiej oraz Rady Unii Europejskiej – Europejskie Dni Rozwoju 2011 – zostało powierzone agencji 24/7PR, która została wybrana w drodze rekomendacji przez czołową belgijską agencję specjalizująca się w usługach public relations – Mostra. Obie firmy przynależą do Międzynarodowej Organizacji Public Relations ( Public Relations Organisation International – PROI).

W ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, Polska będzie gospodarzem Europejskich Dni Rozwoju 2011, które odbędą się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w dniach 15 -16 grudnia 2011 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej.

Europejskie Dni Rozwoju są symbolem determinacji we współpracy na rzecz bardziej skutecznej Unii Europejskiej. Od zawsze stanowiły platformę dialogu oraz kreowania nowych rozwiązań, interwencji przywódców politycznych i znanych na całym świecie głów państw, noblistów, liderów biznesu i profesjonalistów w dziedzinie rozwoju. W tym roku uczestnicy spotkania podejmą temat rozwoju demokracji w obliczu wydarzeń związanych z Arabską Wiosną oraz pomysłów Komisji Europejskiej dotyczących wprowadzenia nowej polityki UE dot. rozwoju.

Za realizację wydarzenia w Polsce odpowiada firma Mostra Communications, jedna z czołowych agencji PR w Belgii, specjalizująca się w działaniach public affairs. Regionalnym partnerem Mostry została Agencja 24/7PR, która z racji przynależności do Międzynarodowej Organizacji Public Relations (PROI) zajmie się koordynacją działań technicznych i organizacyjnych w ramach Europejskich Dni Rozwoju.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.