FUTURA Park Kraków: Ponad ćwierć miliona klientów – Portal PR - 24PR
FUTURA Park Kraków: Ponad ćwierć miliona klientów

04.11.2011 Kategoria: Handel, Placówki. Autor: admin

260 tysięcy klientów odwiedziło FUTURA Park Kraków w pierwszych dwóch tygodniach od otwarcia najnowszej inwestycji NEINVER Polska. Możliwość dokonania zakupów w pierwszym małopolskim centrum outlet FACTORY skusiła tak wielu klientów, że w godzinach popołudniowego ruchu, na parkingu dla 1400 samochodów, wciąż trudno znaleźć wolne miejsce.

Tłumy kupujących odwiedzają FUTURA Park Kraków od 19 października, kiedy po raz pierwszy otwarto nowe sklepy. Kilkuset klientów zgromadziło się przed FUTURA Park Kraków jeszcze przed otwarciem, by punktualnie o godz. 10.00 ruszyć na pierwsze zakupy. Sklepy witały pierwszych gości promocyjnymi ofertami. Podczas pierwszych 60 minut do mierzącego 44 000 mkw. dwupoziomowego centrum weszło około 4 000 osób. W sumie tego dnia FUTURA Park Kraków odwiedziło 28 tysięcy kupujących.

Do dyspozycji klientów FUTURA Park Kraków oddano ponad 140 sklepów, a także punkty usługowe i gastronomiczne. W pierwszych dniach największą popularnością cieszyły się sklepy odzieżowe i obuwnicze mieszczące się w centrum outlet FACTORY na pierwszym piętrze. W parku handlowym na parterze, najwięcej zainteresowania wzbudzał sklep z elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego, a także delikatesy. Aż do zamknięcia o godz. 21.00, wokół FUTURA Park Kraków panuje wielki ruch zmotoryzowanych klientów. W godzinach popołudniowego szczytu, parking był niemal całkowicie zapełniony.

Dotychczasowe rekordy odwiedzalności FUTURA Park Kraków padły w dniu otwarcia, kiedy obiekt wybudowany przez NEINVER odwiedziło ponad 35 000 osób, oraz w kolejne weekendy. W sobotę i niedzielę 22-23 października na zakupy przyjechało do Modlniczki aż 62 000 osób. W ostatni weekend 29-30 października było to blisko 40 000 klientów. W sumie, w pierwszym tygodniu FUTURA Park Kraków odwiedziło ponad 160 000 klientów, w drugim 100 000.
W parku handlowym znalazły się między innymi delikatesy Alma, sklep Euro RTV AGD, a także salony odzieżowe Triumph i obuwnicze Deichmann oraz CCC. W największym w Polsce centrum outlet FACTORY są obecne marki takie jak Reserved, Mango, Tommy Hilfiger, Benetton, Tatuum, Solar, Simple, Tom Tailor, Vero Moda i Calzedonia.

Klienci FUTURA Park Kraków mogą dokonywać zakupów od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00 (Alma 9:00 – 21:00), a w niedzielę 10:00 – 20:00 (Alma 9:00 – 20:00). Najdogodniejszy dojazd samochodem z centrum Krakowa prowadzi drogą nr 79. Nowa inwestycja NEINVER Polska znajduje się w Modlniczce, obok zjazdu z autostrady A4. Klienci mogą dotrzeć również autobusami miejskimi linii 248, 268, 278.

Zlokalizowany w Modlniczce FUTURA Park Kraków to pierwszy istniejący w kraju obiekt handlowy wyróżniony certyfikatem BREEAM, dowodzącym najwyższych międzynarodowych standardów dbałości o środowisko naturalne. Jest jednocześnie pionierskim projektem, w którym park handlowy i centrum wyprzedażowe połączono w tym samym budynku.

NEINVER

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.