Galeria Katowicka: Kolejni najemcy – Portal PR - 24PR
Galeria Katowicka: Kolejni najemcy

07.11.2011 Kategoria: Handel, Placówki. Autor: admin

NEINVER Polska podpisał 21 nowych umów najmu powierzchni handlowej w Galerii Katowickiej w ostatnich dwóch miesiącach. W powstającej galerii, która od 2013 roku będzie funkcjonowała w ramach nowoczesnego kompleksu komunikacyjno – handlowo – biznesowego, skomercjalizowano już większość dostępnej powierzchni.

Dwa lokale w różnych lokalizacjach Galerii Katowickiej zajmą kawiarnie Starbucks. Kolejna, trzecia kawiarnia tej sieci ma funkcjonować w hali dworca kolejowego, który będzie stanowił część wielofunkcyjnego obiektu budowanego przez NEINVER Polska i PKP S.A.. Katowice dołączą do grona 7 największych polskich miast, w których obecnie działają kawiarnie Starbucks, oferujące szeroki wybór najwyższej jakości kaw 100% arabica, przekąski oraz akcesoria.

„Galeria Katowicka to największa spośród realizowanych aktualnie inwestycji w portfolio NEINVER Polska. Jej otwarcie planujemy na 2013 rok, tymczasem skomercjalizowaliśmy już blisko dwie trzecie dostępnej powierzchni handlowej, co świadczy o ogromnym potencjale i atrakcyjności tej inwestycji” – powiedziała Agata Brzezińska, Dyrektor ds. Najmu NEINVER Polska.

Wśród najemców Galerii Katowickiej znajdą się również salon TCHIBO z kawą oraz akcesoriami dla domu, dwie księgarnie Matras, biuro podróży TUI, a także salon 4F oferujący odzież sportową i sprzęt kempingowy. Do dyspozycji klientów Galerii Katowickiej, powstającej w samym centrum miasta, oddane zostaną również restauracje SUBWAY, KFC i Burger King, sklepy HUBIZ i 1 Minute, jak również salony prasowe RELAY i Kolporter.

W Katowicach, obok galerii handlowej i dworca kolejowego, powstanie również podziemny dworzec autobusowy oraz sieć infrastruktury drogowej, która połączy nowe centrum miasta z przylegającymi ulicami. W ramach projektu powstanie łącznie niemal 200 000 metrów kwadratowych nowej powierzchni użytkowej, z czego 53 000 to powierzchnia handlowa. W nowym obiekcie budowanym przez NEINVER Polska powstanie ponad 250 punktów handlowych i usługowych.

NEINVER

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.