Giełda domen premium.pl pnie się w górę – Portal PR - 24PR
Giełda domen premium.pl pnie się w górę

19.11.2011 Kategoria: Domeny. Autor: admin

Ostatni raport NASK za trzeci kwartał 2011 roku ukazał zmiany w rankingu dziesięciu największych rejestratorów. Roszady miały miejsce na trzech ostatnich pozycjach, a główną rolę grało premium.pl. Ten najmłodszy rejestrator w zestawieniu awansował o dwie pozycje, osiągając największą dynamikę w przyroście obsługiwanych nazw domeny .pl – 18,31%.

Na tym nie koniec sukcesów. Giełda premium.pl w minionym miesiącu obsłużyła transakcję sprzedaży pakietu domen zawierającego: interpretacjapodatkowa.pl, informacjapodatkowa.pl, skalapodatkowa.pl oraz kasafiskalna.pl za kwotę 19 680 zł, tym samym zajmując pierwsze miejsce pośród sprzedaży domen przeprowadzonych w październiku.

Także w obszarze przechwytywania domen premium.pl plasuje się w czołówce – tylko w samym październiku przechwycił on dla swoich klientów 948 domen, osiągając skuteczność na poziomie 63%. Łączna liczba domen w bazie premium.pl wynosi obecnie niemal 53 tys.

– „Cieszymy się z osiągniętego wyniku zarówno w obszarze przechwytywania domen, jak i obsługi polskich końcówek. Szczególnie cieszy nas postępująca wśród ogółu klientów tendencja wyboru naszej platformy jako tej, która łączy w sobie wygodę w postaci przejrzystej giełdy, niską cenę utrzymania domen oraz możliwość personalizacji ofert. Nie bez znaczenia jest także fakt, że będąc polską spółką budzimy wśród nabywców zaufanie, tak potrzebne przy transakcjach finansowych” – mówi Przemysław Bojczuk, właściciel premium.pl

Nic nie wskazuje na zatrzymanie popularności platformy sprzedaży premium.pl. Od czasu publikacji raportu kwartalnego NASK, giełdzie przybyło 14 tys. domen i ta liczba wciąż się powiększa. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne wdrożenia, które z pewnością wpłyną na jeszcze większą popularność serwisu, m.in. uruchomienie platformy mobilnej, programu partnerskiego oraz programu resellerskiego. premium.pl rozszerza także kanały dotarcia do potencjalnych nabywców domen – w najbliższych dniach okno z ofertami giełdy znajdzie się na stronie home.pl.

O premium.pl
premium.pl to najnowocześniejszy na polskim rynku podmiot obsługujący rejestrację domen na rynku pierwotnym oraz transakcje nazwami domen na rynku wtórnym. Zapewniamy klientom najniższe ceny przy jednoczesnym najwyższym poziomie jakości. Serwis premium.pl umożliwia rejestrację, zarządzanie, transfer i bezpieczną e-cesję, a także zakup i sprzedaż domen w formie aukcji, „kup teraz” lub na raty, w pełni zabezpieczone od strony technicznej i formalnej. Platforma zapewnia zgodność postanowień regulaminu oraz prowadzonych usług z przepisami prawa polskiego. Serwis korzysta z zaawansowanych centrów danych ulokowanych w Warszawie, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.