GT Black Line – niespotykana trwałość baterii – Portal PR - 24PR
GT Black Line – niespotykana trwałość baterii

23.11.2011 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, przedstawia nowe baterie do telefonów komórkowych, z prestiżowej linii Black Line. Wydajne litowo-jonowe ogniwa baterii zapewniają niezawodność i trwałość użytkowania.

Tak bardzo polegamy w życiu codziennym na naszych telefonach komórkowych, że nie ruszamy się z domu bez nich. Dzięki nim kontaktujemy się z innymi, robimy zdjęcia, obliczenia, prowadzimy kalendarze. Są dla nas tak ważne, że inwestujemy duże sumy pieniędzy, alby posiadać jak najlepsze modele. Zapominamy przy tym, że podstawową częścią telefonu, jaka powinnam być najwyższej jakości, jest jego bateria. Jeśli rozładuje się nam lub popsuje w najmniej odpowiednim momencie telefon staje się bezużyteczny. Dlatego Global Technology wprowadziła nową linię baterii Black Line, które wykonane są z najwyższej klasy ogniw litowo-jonowych. Ponadstandardowa ilość cykli ładowania oraz długość działania w zakresie jednego cyklu, sprawiają, że baterie GT Black Line są wydajniejsze niż oferowane przez producentów, dedykowane akumulatory. Produkt oznaczony jest znakiem jakości High Quality.

W ofercie marki GT znajdują się baterie dedykowane do konkretnych modeli większości obecnych na rynku producentów.

Sugerowana cena: od 46 do 99 zł

4publicity.pl

Firma KL TRADE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.