Hydroterapia z Lemi Aemotio – wellness we włoskim stylu – Portal PR - 24PR
Hydroterapia z Lemi Aemotio – wellness we włoskim stylu

13.11.2011 Kategoria: uroda. Autor: admin

Salon GARDENS spa w Poznaniu przy ul. Maratońskiej dysponuje jedyną w mieście wielofunkcyjną kabiną LEMI AEMOTIO. Najnowszej generacji łóżko zaprojektowane zostało do przeprowadzania innowacyjnych zabiegów na ciało oraz hydromasaży relaksacyjnych i drenujących.

Urządzenie pozwala podnieść jakość specjalistycznych zabiegów odnowy biologicznej i kuracji oferowanych w salonie. Potęguje poczucie relaksu i dostarcza całkowicie nowych doznań estetycznych. Przede wszystkim jednak pozwala zintensyfikować proces odnowy. LEMI wykorzystywane jest przy zabiegach peelingujących, odmładzających i antycellulitowych stosowanych na ciało. Wysoką skuteczność usług oferowanych w GARDENS spa zapewniają też luksusowe kosmetyki Pevonia Botanica, na których bazują najbardziej ekskluzywne centra SPA na całym świecie.

Zraszanie kroplami letniego deszczu

Dzięki specjalnemu wodnemu materacowi LEMI AEMOTIO spełnia m.in. funkcję stołu do masażu, dając możliwość przeprowadzania profesjonalnych zabiegów wodnych, hydromasaży oraz kuracji energetyzujących. Prysznic Vichy z masażem, jaki oferuje urządzenie przynosi efekt nawilżenia ciała, pozwalając doznać uczucia zraszania, niczym kroplami spadającego deszczu.

Aromatyczna kąpiel parowa, którą również zapewnia elektrycznie sterowana, specjalistyczna kabina, przynosi niesamowite uczucie relaksu. Jednocześnie poprawia skuteczność zabiegów wyszczuplających i ujędrniających poprzez zwiększenie wydajności działania składników aktywnych.

Nowa definicja wellness

Przy użyciu urządzenia podczas zabiegów oferowanych przez SPA przeprowadzany jest też masaż z wykorzystaniem podczerwieni. Ta funkcja LEMI służy z kolei redukcji napięcia mięśniowego i przyspieszeniu wchłaniania przez skórę składników odżywczych zawartych w kosmetykach. Światło podczerwone daje poza tym maksymalny komfort i wzmacnia efekty podczas zabiegów wyszczuplających. Wyjątkowych, holistycznych doznań dostarcza także chromoterapia. Poprzez odpowiedni dobór i wykorzystanie kolorów, w zależności od potrzeb, można dzięki niej stworzyć relaksacyjną lub energetyzującą aurę.

GARDENS spa jako jedyny salon w Poznaniu dysponuje również urządzeniem EXIMIA, które zapewnia nieinwazyjne zabiegi z efektami podobnymi do liposukcji. Aparat wykorzystuje system dyfuzji transdermalnej, ultradźwięki i czterofazowy masaż endodermalny. Przystosowany jest do zwalczania niedoskonałości skóry (m.in. cellulit) i usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej w naturalny sposób. Poza poprawą linii sylwetki, dzięki tej metodzie można także skutecznie redukować zmarszczki i modelować owal twarzy.

Prestige Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.