Inauguracja Motorsport PR – Portal PR - 24PR
Inauguracja Motorsport PR

29.11.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W listopadzie ruszyła nowa pracownia Public Relations specjalizująca się w obsłudze medialnej oraz social media zawodników sportów samochodowych. Logo Motorsport PR przejedzie ulicą Karową na samochodzie jedynego polskiego kobiecego zespołu w Rajdzie Barbórka.

Motorsport PR powstało w odpowiedzi na potrzeby kierowców rajdowych i wyścigowych pragnących zwrócić na siebie uwagę mediów, kibiców i sponsorów. W ofercie firmy można znaleźć między innymi przygotowywanie i dystrybucję informacji prasowych oraz ofert sponsorskich, obsługę serwisów społecznościowych, szkolenie medialne czy organizację prezentacji zespołów.

Założycielką Motorsport PR jest Katarzyna Piskorska, która w dobiegającym końca sezonie 2011 współpracowała m.in. z Tomaszem Grycem (Rajdowy Samochodowy Mistrz Polskiw klasie R2B) i Marcinem Turskim (sześciokrotny Mistrz Polski). Trzon zespołu stanowi również Natalia Kraus, doświadczona specjalistka ds. Public Relations, która obsługiwała startującego w Mistrzostwach Europy Macieja Oleksowicza.

Do klientów pracowni należy Wilk&Żuk Rally Team – jedyny polski w 100% kobiecy zespół, który zadebiutuje 3 grudnia podczas najbardziej medialnej imprezy rajdowej w kraju- Warszawskiej Barbórki.

www.motorsport-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.