Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego – Portal PR - 24PR
Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

08.11.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Jesień na dobre zagościła w naszym codziennym życiu, zatem przygotowania do zimy zbliżają się wielkimi krokami. Czas na kompletowanie sprzętu sportowego niezbędnego do szaleństw zimowych, a także na zadbanie o kondycję tak, aby na stoku energicznie prezentować swoje umiejętności. Komfort zapewni najnowsza kolekcja Gatty Active – Wool Yarn, która powstała z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport.

Kolekcja Wool Yarn, która łączy w sobie właściwości termoaktywne z ciepłem naturalnej wełny, jest nowością w sezonie jesień-zima 2011/12. Włókna bakteriostatyczne odprowadzają wilgoć i pot powstały podczas wysiłku, a dodatek wełny sprawia, że odzież Wool Yarn nie tylko zapewnia termiczną izolację, ale także ogrzewa organizm. Różnorodna struktura dzianiny uatrakcyjnia wygląd oraz wzmacnia właściwości przędzy.

Kolekcja Wool Yarn jest profesjonalną i zaawansowaną technologicznie bielizną termoaktywną. Dzięki wzbogaceniu składu bielizny o naturalną wełnę, jest jeszcze bardziej komfortowa i wygodna. Cenne właściwości kolekcji Wool Yarn idealnie sprawdzą się podczas zimowych szaleństw, ale też przy okazji porannego joggingu czy długodystansowej jeździe na rowerze. Z myślą o osobach, które oprócz funkcjonalnych walorów bielizny cenią sobie wygląd, przygotowaliśmy szeroką gamę produktów z ciekawym wzornictwie” – mówi Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta Active.

Komplet Wool Yarn składa się z legginsów oraz koszulek z okrągłym wycięciem i dostępny jest w kolorze czarnym, grafitowym oraz granatowym.

Produkty Gatta Active Thermoactive dostępne będą od listopada w salonach firmowych Gatta w całej Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.