Kajima Polska nowym wykonawcą II etapu osiedla Centauris – Portal PR - 24PR
Kajima Polska nowym wykonawcą II etapu osiedla Centauris

16.11.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Vantage Development S.A. – wrocławski deweloper realizujący m.in. nową dzielnicę Wrocławia Promenady Wrocławskie, osiedla Słoneczne Sady i Parkowa Ostoja – oraz BNM wybrały w przetargu spółkę Kajima na generalnego wykonawcę II etapu osiedla Centauris. Dostępne w sprzedaży od maja bieżącego roku mieszkania zostaną oddane nabywcom na przełomie lat 2012 i 2013.

Drugi etap osiedla Centauris zakłada stworzenie 109 mieszkań o metrażu od 28 do 93 m2. Wszystkie lokale będą przestronne i funkcjonalne, m.in. dzięki dużym przeszkleniom i wysokości pomieszczeń min. 2,65 metra. Mieszkania i apartamenty dostępne będą w siedmiopiętrowym obiekcie wyposażonym w windy oraz dwupoziomowy parking (jedna kondygnacja w poziomie parteru, druga pod ziemią). Budynki II etapu zostaną zrealizowane przez spółkę z japońskim kapitałem oraz wieloletnim doświadczeniem w Polsce – Kajima Polska. Wybór tej firmy jako generalnego wykonawcy gwarantuje wyjątkową precyzję i jakość realizacji.

– Spółki, które realizują Centauris (Vantage Development i BNM), analizując – tak jak i w pierwszym etapie – rynek nieruchomości, dostosowały ofertę drugiego etapu do potrzeb klientów. Na uwagę zasługuje wyjątkowa lokalizacja z dostępem do 32-hektarowego Parku Skowroniego, bliskość Aquaparku, kortów tenisowych i placów zabaw oraz lodowiska – mówi Roman M. Meysner, członek zarządu Vantage Development – Projekt przewiduje ponad 70% optymalnie zaprojektowanych i funkcjonalnych mieszkań 2- i 3 – pokojowych, które są również dostosowane do dzisiejszych możliwości kredytowych naszych klientów. W ofercie, w przystępnej cenie, są także przestronne kawalerki i mieszkania 4-pokojowe – dodaje Roman M. Meysner.

Osiedle Centauris powstaje w atrakcyjnej wrocławskiej dzielnicy Krzyki-Borek, nieopodal zbiegu ulic Ślężnej i Armii Krajowej, na skraju Parku Skowroniego. Według kompleksowego założenia, osiedle docelowo tworzyć będzie 13 budynków, w których znajdzie się łącznie ok. 450 mieszkań oraz apartamentów o zróżnicowanej powierzchni. Aktualnie zrealizowano I etap: 3 budynki, w których od połowy roku mieszkają już pierwsi lokatorzy. Wszystkie budynki wyposażone są w cichobieżne windy z poziomu garażu podziemnego. Do dyspozycji mieszkańców oddane są także komórki lokatorskie. Teren jest monitorowany i strzeżony, zamknięty dla ruchu samochodowego. Projekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Już teraz w sprzedaży są mieszkania z II etapu oraz ostatnie mieszkania i lokale użytkowe z ukończonego już etapu I.

www.centauris.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.