Lifepak w szpitalu we Włoszczowej – Portal PR - 24PR
Lifepak w szpitalu we Włoszczowej

08.11.2011 Kategoria: Technologie, zdrowie. Autor: admin

Od października szpital we Włoszczowej został wyposażony w defibrylator – monitor Lifepak 15. Ceniony jest przez służby medyczne ze względu na możliwość jego konfiguracji, pozwalającej dopasować działanie urządzenia do zaistniałych okoliczności. Posiada szeroki zakres energii defibrylacji, który pozwala użyć go w przypadku wszystkich pacjentów (od noworodków do dorosłych). Urządzenie umożliwia także przesyłanie wyników badań EKG przez modem. Ratownicy potwierdzają, że Lifepak 15 posiadając wiele funkcji jest również intuicyjny w obsłudze. Defibrylator ma wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu może pracować pomimo uderzenia, zamoczenia lub zabrudzenia.

Największym atutem wybranego przez Szpital urządzenia jest jego mobilność i wytrzymałość – mówi dr Artur Saladra ze Szpitala we Włoszczowej. Nasza placówka jest przebudowywana i wyposażana w sprzęt najwyższej klasy. Dążymy konsekwentnie do dostosowania ośrodka do najwyższych standardów medycznych. W najbliższym czasie zostanie otwarty nowy blok operacyjny-dodaje.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.