Moc atrakcji podczas Mistrzostw Świata FMX! – Portal PR - 24PR
Moc atrakcji podczas Mistrzostw Świata FMX!

15.11.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Do Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie FIM – NIGHT of the JUMPs zostało mniej niż dwa tygodnie. Intensywne przygotowania trwają, a organizatorzy zadbali, żeby wszyscy ci którzy zjawią się 26 i 27 listopada w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot nie narzekali na brak atrakcji. Poza niesamowitymi ewolucjami na motocyklach na wysokości niemal trzeciego piętra w wykonaniu najlepszych zawodników na świecie na widzów czeka o wiele więcej!

Zarówno w sobotę jak i niedzielę zanim publiczność przekroczy progi ERGO ARENY będzie mogła obejrzeć pokaz jednego z czołowych polskich stunterów – zawodnika otoMoto.pl, Huberta Dylona „Raptownego”. Jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą, jazda odbędzie się w skate parku przed halą.
„Stunt to niezwykle efektowna, popisowa jazda na motocyklu. Pokaz będzie z pewnością dużą atrakcją i prawdziwym przedsmakiem widowiska, jakie czeka na miłośników skoków na motocyklach. Raptowny uważany jest za pioniera stuntu w Polsce i od lat znajduje się w czołówce polskich zawodników, możemy zatem mieć pewność, że show będzie na bardzo wysokim poziomie” – zapowiada Marcin Świć, dyrektor serwisów motoryzacyjnych Allegro.

Następnie już w samej arenie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w Pit Party, podczas którego będą mogli spotkać się oko w oko z wszystkimi zawodnikami FMX, przyjrzeć się ich motocyklom oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Poza riderami biorącymi udział w Mistrzostwach na widzów czeka niespodzianka! Obecność swoich reprezentantów zapowiedział także Lotos Wybrzeże Gdańsk. Zaraz obok maszyn do wysokich lotów z rampy, znajdzie się więc także motocykl żużlowy, a wszyscy chętni będą mogli spotkać się z Krystianem Pieszczkiem i Dawidem Stachyrą, który jest również ambasadorem zawodów!

Polska edycja Mistrzostw Świata FMX FIM – NIGHT of the JUMPs to będzie święto nie tylko sportów motocyklowych, ale motorowych w ogóle. W ERGO ARENIE nie zabraknie więc Wicemistrza Rally America 2009 oraz pierwszego polskiego kierowcy, który ścigał się w X Games Andi’ego Mancina, który zaprezentuje swojego NASCAR’a!

Po widowiskowym show otwierającym rozgrywki na tor wyjadą zawodnicy FMX, aby w konkursie Freestyle zaprezentować swoje najbardziej odjechane tricki, zmierzyć się w wyścigu otoMoto Race&Style oraz podjąć próbę pobicia rekordu świata w skoku wzwyż na motocyklu w konkursie Highest Air!

Występom ekstremalnych riderów towarzyszyć będzie na żywo, znany chociażby z drugiej edycji programu „Must Be The Music” – zespół PLAN. PLAN, który dotarł tam aż do półfinału, to „najgorsza” Mrock’n’Rollowa kapela na świecie. Ciężkie, rockowe riffy w połączeniu z melodyjnym lecz momentami szatańskim wokalem zahipnotyzują nawet największych rockowych ignorantów.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników Motocrossu. W przerwie zawodów przed publicznością wystąpią najmłodsi adepci tej dyscypliny. Zawodnicy szkoleni przez Mirosława Kowalskiego w wieku od 4 do 6 lat zaliczą swój pierwszy w życiu występ przed tak liczną publicznością. Emocji na pewno nie zabraknie!

Ukoronowaniem wieczoru będzie specjalnie zorganizowana sesja autografów, podczas której będzie można zdobyć podpisy wszystkich bohaterów wieczoru!

Początek zawodów NIGHT of the JUMPs 26 listopada 2011 o godzinie 19.00 (otwarcie bram o 17.00), a 27 listopada 2011 o godzinie 15.00 (otwarcie bram o 13.00).

Ostatni weekend listopada na Pomorzu będzie zdecydowanie należał do sportów motocyklowych! Jeśli chcecie spędzić ten czas w sposób wyjątkowy, spieszcie się z zakupem biletów aby złapać najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego wydarzenia roku!

Bilety już od 69,00 zł. Organizator dla chętnych przygotował również specjalne pakiety grupowe przy zakupie powyżej 10 biletów 15% zniżki, przy zakupie powyżej 20 biletów 30% zniżki oraz pakiety VIP w cenie 415,00 zł. Wszystkie wejściówki są dostępne w sprzedaży na stronie: www.eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju. Od środy 16 listopada bilety będzie można nabyć także w ERGO ARENIE.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.