MODECOM prezentuje niezawodny sposób na szybką wymianę danych. – Portal PR - 24PR
MODECOM prezentuje niezawodny sposób na szybką wymianę danych.

08.11.2011 Kategoria: Technologie. Autor: admin

MODECOM przedstawił 3 nowe urządzenia, które ułatwiają wymianę danych pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi i komputerem. Modele MODECOM CR-109 oraz CR-110 są rozbudowanymi czytnikami kart pamięci montowanymi w zatoce 3.5” komputera klasy PC. MODECOM HUB 3.0 jest uniwersalnym, 4 portowym hubem, który może pracować w roli mobilnego duplikatora portów USB 3.0.

MODECOM CR-109 oraz CR-110 są produktami, które oferują zbliżone możliwości. Obsługują aż 50 rodzajów kart pamięci, co stanowi rozbudowany, uniwersalny system, który pozwala obsłużyć nawet najbardziej wyszukane i rzadko dostępne standardy. Zaletą są dwa porty USB 3.0, które gwarantują o wiele wyższy transfer danych w stosunku do starszej wersji 2.0 (są z nią kompatybilne). Dodatkowe złącza audio pozwalają na szybkie podłączenie mikrofonu lub słuchawek, a o pracy urządzenia informują 2 diody. Cechą wyróżniającą CR-110 jest złącze eSATA przewidziane dla zewnętrznych dysków twardych.

MODECOM HUB 3.0 pozwala podłączyć do 4 dodatkowych urządzeń USB 3.0 (zgodny wstecznie z 2.0). Domyślnie działający pasywnie, umożliwia zastosowanie niezależnego zasilacza w przypadku dużego poboru prądu przez przyłączone do niego akcesoria. Niewielkie wymiary, płaska konstrukcja i chowana wtyczka doskonale sprawdzą się w podróży, zajmując niewiele miejsca w kieszeni lub torbie na notebooka.

MODECOM S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.