Mowimyjak.pl – wirtualna platforma poradnicza – Portal PR - 24PR
Mowimyjak.pl – wirtualna platforma poradnicza

28.11.2011 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

Już ponad trzy tysiące porad znaleźć można w uruchomionym niedawno portalu Mowimyjak.pl.
Ten wyjątkowy projekt w portfolio MURATORA S.A., to pierwszy ogólnoinformacyjny serwis spółki o charakterze poradniczym. W budowanie kontentu do Mowimyjak.pl zaangażowani są dziennikarze wszystkich redakcji czasopism drukowanych i serwisów internetowych firmy.

Mowimyjak.pl, w odróżnieniu od większości serwisów MURATORA, nie ogranicza się do wybranej tematyki jednego z czasopism wydawnictwa. Jest serwisem wszechstronnym, który zawiera krótkie i przystępne w odbiorze teksty, dotyczące różnych dyscyplin życia. Internauta znajdzie tu działy, takie jak: „Informacje”, „Kultura”, „Styl Życia”, „Technologie i Auto”, „Praca i Kariera”, „Dom”, „Zdrowie”,, czy „Dziecko”.

Artykuły publikowane w portalu mają charakter poradniczy, a ich celem jest przede wszystkim pomoc tym, którzy jej szukają w Internecie. W serwisie Mowimyjak.pl jest również dostępna strefa użytkowników, w której wirtualni poszukiwacze wiedzy mogą zadawać dowolne pytania i odpowiadać na kwestie postawione przez innych. Mogą także radzić się ekspertów, a także dodawać zdjęcia i uczestniczyć w rozmaitych sondach.

„O wyjątkowości Mowimyjak.pl świadczą aktualizowane na bieżąco treści z każdej dziedziny. Postawiliśmy sobie ambitny cel, aby porady, informacje i przedstawiane fakty dotyczyły odpowiedzi na często zadawane pytania. Mówimy jak, tłumaczymy dlaczego, wiemy co i kto. Prezentujemy tysiące porad” – mówi Agnieszka Starewicz-Jaworska, szef projektu.

Z dostępu do elektronicznej bazy informacji na każdy temat i szansy na pogłębianie wiedzy korzystają nie tylko Internauci. Dziennikarze redakcji czasopism drukowanych i serwisów internetowych MURATORA mają okazję wykorzystać swoją wiedzę na dany temat w zupełnie inny sposób, niż na co dzień w swojej redakcji. Serwis Mowimyjak.pl daje im również możliwość realizowania się w pisaniu tekstów na tematy, związane z ich prywatnymi zainteresowaniami.

„Mowimyjak.pl to platforma, która nikogo nie ogranicza. Dziennikarze mogą pisać na dowolny temat. Dzięki nowym umiejętnościom i znajomości nowych narzędzi poszerzają również swoje kompetencje” – mówi Katarzyna Białek, dyrektor zarządzający projektami internetowymi, wiceprezes zarządu MURATOR S.A.

Ścisłą redakcję serwisu Mowimyjak.pl tworzy kilkuosobowy zespół redaktorów pod kierownictwem Agnieszki Starewicz-Jaworskiej.

MURATOR S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.