Mysz dla graczy GIGABYTE Aivia™ M8600 uhonorowana nagrodą iF Product Design 2012 – Portal PR - 24PR
Mysz dla graczy GIGABYTE Aivia™ M8600 uhonorowana nagrodą iF Product Design 2012

07.11.2011 Kategoria: Gadżety, Komputery. Autor: admin

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, z dumą informuje, że bezprzewodowa mysz dla graczy Aivia™ M8600 otrzymała nagrodę iF Product Design 2012. Wcześniej, inną prestiżową nagrodą, Red Dot Design, została uhonorowana klawiatura Aiva K8100. Jury po raz kolejny doceniło dbałość GIGABYTE o doskonały wygląd produktów, przyznając myszy Aivia™ nagrodę IF, nazywaną również Oskarem Designu. Mysz dla graczy Aivia™ M8600 zostawiła w tyle 4322 innych modeli 1605 wiodących światowych marek z 48 krajów. Mamy przyjemność ponownie prezentować tę mysz o wyjątkowym ergonomicznym wyglądzie.

Aivia™ M8600 to pierwsza na świecie mysz dla graczy z baterią zapewniającą do 100 godzin pracy bez konieczności ładowania. Wygląd myszy nawiązuje do samolotów myśliwskich wykonanych w technologii Stealth. Dzięki zmniejszonemu poborowi energii, każda z dwóch litowo-jonowych baterii zapewnia 50 godzin działania. Nawet podczas intensywnej gry mysz gwarantuje czas pracy na baterii nawet do 100 godzin. Dodatkowo, system szybkiej wymiany baterii pozwala użytkownikowi na wymianę akumulatora w niespełna 2 sekundy – mniej więcej tyle czasu zajmuje naładowanie pistoletu. Wielofunkcyjna stacja dokująca nie tylko ładuje akumulatory, ale także zapewnia bezprzewodową łączność. Ponadto gracze mogą używać myszy również w trybie przewodowym. Obie baterie mogą ładować się jednocześnie, jedna w stacji dokującej i druga w myszy podłączonej kablem.

Aivia™ M8600 Macro Gaming Mouse jest zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających graczach. Bezprzewodowa transmisja danych odbywa się z częstotliwością 1000Hz. Mysz wykorzystuje zaawansowany silnik definiowania makr GHOST. Rozbudowane oprogramowanie w połączeniu z 32KB wbudowanej pamięci pozwala na zapisanie nawet pięciu profili. Mysz jest wyposażona w 13 przycisków, w tym 10 programowalnych. Dzięki rozmieszczeniu przycisków po obu stronach obudowy mysz, z M8600 mogą swobodnie korzystać zarówno prawo jak i leworęczni gracze. Niewątpliwym plusem tego modelu jest także zaawansowany sensor laserowy Twin-eye, gwarantujący wysoką precyzję, niesamowitą szybkość działania oraz obniżony pobór energii.

GIGABYTE Technology Co. Ltd.,

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.