Nowy PR Manager w Samsung Electronics Polska – Portal PR - 24PR
Nowy PR Manager w Samsung Electronics Polska

13.11.2011 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Z początkiem listopada do zespołu Samsung Electronics Polska dołączył Olaf Krynicki, który objął stanowisko PR Managera.

Samsung to innowacyjna firma, oferująca produkty, które zmieniają nasze życie niemal każdego dnia. W wielu kategoriach Samsung zajmuje pierwszą pozycję. Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z tak utalentowanym zespołem – powiedział Olaf Krynicki.

Olaf Krynicki będzie odpowiedzialny za komunikację produktową jak i korporacyjną związaną z działalnością biznesową firmy. W dziale PR Samsung Electronics Polska wraz z nim pracować będą: Anna Sawa, która odpowiada za komunikację produktów IT i sprzętu telekomunikacyjnego oraz Henryk Chorążewski, odpowiedzialny za działania PR w obszarze RTV i AGD. Za platformę aktywacji marki, w tym projekty z zakresu CSR, sponsoringu oraz związanej z nimi komunikacji odpowiadać będzie Blanka Fijołek (pozostająca do kwietnia przyszłego roku na urlopie macierzyńskim) wraz z zespołem: Anną Staszyńską, Moniką Szklarz oraz Martą Jóźwiak.

Olaf Krynicki był dotychczas współwłaścicielem agencji Mastermind Communications. Pracował także dla firmy Epson Europe oraz agencji PR Compress i Mmd. Krynicki jest doktorantem na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.

W listopadzie firmę opuścił Tomasz Piotrowski, pełniący dotychczas funkcję Head of Marketing. Zajmie się on realizacją własnych projektów biznesowych. Firma obecnie poszukuje jego następcy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.