Portal dla rozwiązań inteligentnych w domach – Portal PR - 24PR
Portal dla rozwiązań inteligentnych w domach

16.11.2011 Kategoria: Strony www. Autor: admin

Na rynku pojawił się nowy portal poświęcony instalacjom inteligentnym w domach i biurach – www.domintelingentny.pl. Portal jest swoistą encyklopedią dla wszystkich, którzy planują, bądź są w trackie tworzenie inteligentnych instalacji w swoich domach. Założycielem i właścicielem portalu jest firma DI Media & Co Sp. z o.o. Za fachowe porady odpowiedzialni są eksperci w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla domów, a zatrudnieni do prowadzenia portalu dziennikarze (m.in. Tomasz Okurowski, Piotr Stanisławski) od lat specjalizują się w szeroko pojętej branży audio – video.

„DomInteligentny.PL to pierwszy z szeregu poratli jakie zamierzamy uruchomić. Technologie inteligentnych rozwiązań weszły szturmem do naszych domów. Dlatego najbliższe tygodnie zamierzamy poświęcić na promowanie pierwszego w Polsce, profesjonalnego i niezależnego portalu nowoczesnych technologii.“ – powiedział Michał Kwiatkowski, prezes zarządu DI Media & Co Sp. z o.o.

W grudniu zaplanowana jest kampanią pomocyjna DomInteligentny.PL w mediach drukowanych i elektronicznych.

DI Media & Co Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.