PPOZ z nową witryną – Portal PR - 24PR
PPOZ z nową witryną

14.11.2011 Kategoria: Strony www. Autor: admin

11 listopada 2011 roku ruszyła nowa strona internetowa Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia. Wybraliśmy tę datę, ponieważ w tym dniu obchodzimy najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem niepodległości. Ponieważ tak niedawno udało się nam odzyskać autonomię naszej Organizacji – uważamy, że data ta jest najlepszym momentem na wprowadzenie kolejnej zmiany związanej z naszym wizerunkiem.

Liczymy, że nowa witryna będzie bardziej pomocna w pracy lekarzy rodzinnych, a także pomoże każdemu, kto szuka informacji o naszej branży. Serwis został wzbogacony w specjalną zakładkę dla pacjentów, aby z naszej witryny mogli korzystać również pacjenci z całej Polski.
Poza elementami nowej grafiki, są tu pogłębione informacje i artykuły, na stronie znajdą się nowe rozwiązania, które ułatwią nawigację i przeszukiwanie strony oraz więcej zdjęć.
– Nowa witryna PPOZ została stworzona od nowa i cieszymy się, że możemy ją pokazać światu – powiedziała Bożena Janicka, prezes PPOZ. 11 listopada to dzień szczególny, dzień radości, i w taki właśnie sposób, radosny, świętujemy dzisiaj rocznicę tego wydarzenia oddając w Państwa ręce projekt, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Nasza Organizacja zawsze była utożsamiana z aktualnymi informacjami ze świata ochrony zdrowia – świadczy o tym licznik wejść rejestrujący osoby odwiedzające, a nowa, rozbudowana strona, pozwoli użytkownikom na jeszcze wygodniejsze przeglądanie jej zawartości.

Mogą się Państwo sami o tym przekonać. Adres naszej strony to: www.porozumieniepoz.pl Liczymy na Państwa uwagi oraz zapraszamy do współpracy, wymiany informacji i podejmowania dyskusji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.