Prezent trzykrotnie destylowany – Portal PR - 24PR
Prezent trzykrotnie destylowany

30.11.2011 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Bushmills – whiskey z najstarszej działającej na świecie destylarni teraz dostępna w zestawie upominkowym. To idealna propozycja dla tych, którzy poszukują indywidualizmu, odrzucając najpopularniejsze masowe produkty.

W roku 1608 Sir Thomas Philips otrzymał królewską licencję na destylację ‘wody życia’. Dziś destylarnia we wsi Bushmills, położonej w hrabstwie Antrim, w Irlandii Północnej jest najstarszą działającą na świecie. Właśnie tu od ponad 400 lat powstaje Bushmills Original. W specjalnej ofercie świątecznej, whiskey dostępna jest w pełnym tradycyjnej elegancji zestawie upominkowym.

Bushmills Original jest kompozycją trzykrotnie destylowanej whiskey jęczmiennej (malt) z delikatnymi irlandzkimi whiskey zbożowymi (grain). To whiskey o bogatym, pełnym charakteru smaku świeżych owoców i wanilii, z wyraźnie wyczuwalną nutą przypraw w finiszu. Tradycyjna, prosta, oryginalnie tłoczona butelka i pełna charakteru surowa, ale elegancka etykieta czynią z Bushmills trunek ponadczasowy. Bushmills to pasja, którą warto dzielić.
Specjalnie przygotowany przez markę na okres świąteczny zestaw upominkowy składa się z 70 cl 40% Bushmills Original oraz dwóch oryginalnych szklanek do serwowania. Opatrzone tłoczonymi historycznymi logotypami opakowanie, w lśniącym miedzianym kolorze destylującej kadzi, dopełnia całości. Zestaw upominkowy Bushmills dostępny jest w szerokiej dystrybucji obejmującej sieci handlowe oraz tradycyjne punkty handlowe.

Dystrybutor: Diageo Polska sp. Z o. o.
Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie z kategorii alkoholi mocnych, win i piw, m.in. takich jak: Bushmills, Johnnie Walker®, Guinness, Smirnoff, J&B, Baileys, Jose Cuervo, Tanqueray, Captain Morgan, Crown Royal, wina Beaulieu Vineyard i Sterling Vineyards. Diageo jest międzynarodową firmą prowadzącą sprzedaż w 180 krajach na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku i Londynie.

FuturePR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.