Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner – naoczny świadek podróży – Portal PR - 24PR
Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner – naoczny świadek podróży

11.11.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje nowy cyfrowy video rejestrator przeznaczony do samochodu. Prestigio RoadRunner HD1 to praktyczne urządzenie, które pełni funkcję rzetelnego i niezawodnego świadka wszelkich zdarzeń na drodze.

Prestigio RoadRunner HD1 to innowacyjny, cyfrowy rejestrator dedykowany do samochodu i rejestrujący na bieżąco drogę oraz sytuację w czasie jazdy. Wyposażony jest w wydajny procesor, pozwalający na dobrej jakości zapis w formacie HD 720P z rozdzielczością 1280 x 720 i prędkością wyświetlania 30 fps. Urządzenie umożliwia przechowywanie danych na karcie pamięci SD o pojemności nawet do 32GB, co w praktyce przekłada się na około 6 godzin nagrania z jazdy. RoadRunner posiada ponadto opcję podglądu na żywo wraz z bieżącą godziną i datą. Funkcje urządzenia zostały tak dobrane i zaprojektowane, aby zapewnić jak najlepszą jakość nagrywanego materiału. Dzięki pokładowemu czujnikowi, rejestrator Prestigio automatycznie dostosowuje się do natężenia światła, co gwarantuje ostry obraz nawet przy nienajlepszym oświetleniu. Z kolei zakres nagrywania obejmuje 120° i pozwala na bardziej obszerny i szczegółowy monitoring sytuacji na drodze. Kolejną istotną opcją, z punktu widzenia kierowców, jest czujnik ruchu, dzięki któremu można szybko zidentyfikować i odnaleźć potencjalnie istotny fragment materiału, bez konieczności żmudnego przekopywania się przez całe nagranie. Twórcy uwzględnili także rozpiętość warunków pogodowych, do których powinien być dostosowany rejestrator, dlatego bez problemu funkcjonuje on w temperaturach od -35˚C do +70˚C. RoadRunner może być zasilany za pomocą wbudowanego akumulatora lub ładowarki samochodowej z wyjściem DV 5V, w związku z czym urządzenie spełnia swoje funkcje nawet podczas długiej podróży.

RoadRunner od Prestigio to praktyczny rejestrator, który sprawdza się zarówno przy bieżącym monitoringu drogi, jak i w bardziej problematycznych sytuacjach, jako niepodważalny dowód w razie stłuczki czy zatrzymania przez policję. Dla kierowców oznacza to dużą wygodę oraz dodatkowe zabezpieczenie w czasie jazdy.

4publicity

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.