STOCKinfo S.A. – w drodze na rynek NewConnect – Portal PR - 24PR
STOCKinfo S.A. – w drodze na rynek NewConnect

24.11.2011 Kategoria: Rynek kapitałowy. Autor: admin

Spółka akcyjna STOCKinfo planuje zadebiutować na alternatywnym rynku GPW w Warszawie w pierwszym kwartale 2012r.

STOCKinfo specjalizuje się w kompleksowej obsłudze spółek publicznych już istniejących lub aspirujących do debiutu na platformie NewConnect.
W drodze oferty prywatnej spółka chce pozyskać blisko 500 tys. zł.

Kapitał uzyskany z emisji akcji przeznaczy na rozwój firmy i realizację innowacyjnych projektów usprawniających komunikację podmiotów na rynku kapitałowym. W obliczu zauważalnego spowolnienia rynku i dużej ostrożności wydatkowej Emitentów, STOCKinfo proponuje nowoczesne rozwiązania, do których należą strony i pionierskie aplikacje takie jak: Debiuty-Giełdowe.pl, RaportyGiełdowe.pl, Alert-Service.pl oraz Emituj.info.

Perspektywę rynku firma przedstawia optymistycznie. Zapowiada, że najbliższy okres przyniesie rozkwit narzędzi usprawniających komunikację między Spółkami a Interesariuszami, a wysoka automatyzacja procesów dystrybuowania informacji , doprowadzi do budowania stabilnych i trwałych relacji pomiędzy uczestnikami rynku.

STOCKinfo S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.