Turbo-jazda z Kingston DataTraveler HyperX 3.0 – Portal PR - 24PR
Turbo-jazda z Kingston DataTraveler HyperX 3.0

23.11.2011 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Kingston Digital Europe Ltd, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła wprowadzenie pamięci Kingston DataTraveler® HyperX® 3.0.DataTraveler HyperX 3.0 został zaprojektowany dla entuzjastów, graczy, wczesnych nabywców oraz bardzo zaawansowanych konsumentów. DataTraveler HyperX 3.0 to również najwyższe prędkości oraz największa pojemność, jaką mógł zamknąć Kingston w pamięci USB. Szybsze osiągi oraz więcej przestrzeni dla gromadzenia danych, sprawia, że użytkownicy mogą z łatwością przechowywać i zawsze mieć przy sobie swoje pliki w „stylu HyperX”.

Szybka ośmiokanałowa architektura sprawia, że szybkość transmisji danych USB 3.0 plasuje się na poziomie 225MB/s dla odczytu oraz 135MB/s dla zapisu. Użytkownicy mogą zaoszczędzić czas, który do tej pory zajmowało im otwieranie, edytowanie i kopiowanie dużych plików oraz aplikacji pomiędzy urządzeniami. Wysoka szybkość zapisu umożliwia również pracę na ciężkich plikach i aplikacjach bezpośrednio na pamięci USB 3.0 bez pogorszenia jej wydajności.

“Entuzjaści od dawna utożsamiają HyperX z urządzeniami wybieranymi przez overclockerów oraz użytkowników, którzy cenią sobie pamięci systemowe jedynie o najwyższych osiągach,” mówi Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią, Kingston Technology. “Nowa pamięć USB DataTraveler HyperX 3.0 kontynuuje tę tradycję. To urządzenie przechowywania danych cechują najwyższe prędkości i największa pojemność. Jest ono rozwiązaniem dla użytkowników, którzy wymagają od pamięci USB najlepszych osiągów dla swojej podręcznej cyfrowej biblioteki”.

DataTraveler HyperX 3.0 dostępny jest w pojemnościach 64GB, 128GB oraz 256GB.

Metalowo-gumowa obudowa DataTraveler HyperX 3.0, sprawia, że pendrive jest wytrzymały i elegancki. Jego codzienne użytkowanie ułatwi natomiast, wzmocniony uchwyt, do którego można przymocować smycz lub breloczek do kluczy.

DataTraveler HyperX 3.0 posiada 5-cio letnią gwarancję, wsparcie techniczne 24/7 i legendarną trwałość Kingstona.

Kingston DataTraveler HyperX 3.0 parametry i specyfikacja:

 • Pojemności*: 64GB, 128GB, 256GB
 • Prędkość**:
  • USB 3.0: 225MB/s odczytu oraz 135MB/s zapisu
  • USB 2.0: 30 MB/s odczytu/zapisu
  • 8-kanałowa architektura
  • Kompatybilny wstecz: z portami USB 2.0 oraz USB 1.1
  • Trwały/odporny design: solidna metalowo-gumowa obudowa zapewnia dodatkowe zabezpieczenie
  • Obsługa ReadyBoostÔ
  • Wymiary: 74.99mm x 23.29mm x 15.9mm
  • Temperatura pracy: 0°C to 60°C
  • Temperatura przechowywania: -20°C to 85°C
  • Prosty: tylko podłącz go do portu USB
  • Praktyczny: praktyczna obudowa ze wzmocnionym uchwytem na klucze lub smycz
  • Gwarancja: 5 Lat

tabela parametrów DT HX USB 3.

Tabele kompatybilności i ceny DT HX USB 3.0

* Część z wymienionej pojemności pamięci Flash jest używana do formatowania oraz innych funkcji, a przez to nie jest dostępna do magazynowania danych. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Przewodnik po pamięciach Kingstona na kingston.com/flash_memory_guide.
** Prędkość może być różna w zależności od używanego oprogramowania, sprzętu oraz sposobu użycia

Rzeczywisty czas nagrywania zależny jest od modelu aparatu, wybranej rozdzielczości, ustawień kompresji oraz od nagrywanej zawartości. Niektóre urządzenia mogą nie obsługiwać wszystkich wymienionych pojemności dysku. Sprawdź instrukcję obsługi swojego urządzenia aby dowiedzieć się więcej o obsługiwanych pojemnościach.

Kingston Technology dostępny jest na:
YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

O firmie Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital jest filią Kingston Technology – światowego lidera na rynku produktów pamięciowych. Firma Kingston Digital została założona w 2008 roku, a jej siedziba znajduje się w Fountain Valley w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Kingston Technology Europe Ltd.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.