Action S.A. ponownie z agencją Sport Evolution – Portal PR - 24PR
Action S.A. ponownie z agencją Sport Evolution

07.12.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od kilku spotkań na koszulkach piłkarzy Legii Warszawa widnieje logo ActiveJet. To efekt umowy, na mocy której głównym sponsorem klubu został właściciel marki, grupa Action S.A. Obsługą kontraktu zajmie się agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

Do zadań agencji należeć będzie kontrola realizacji postanowień umowy oraz utrzymywanie bieżących relacji ze społecznością kibiców Legii Warszawa. Sport Evolution odpowiada także za przygotowanie i wdrożenie strategii działań wspierających sponsoring klubu, w tym: public i media relations, działania CSR, aktywności stadionowe oraz wsparcie akcji prosprzedażowych.

Agencja pracowała już wcześniej dla marki ActiveJet. W 2010 roku odpowiadała za działania wspierające sponsoring zawodowej grupy kolarskiej Mróz ActiveJet.

Umowa została podpisana na rok. Za obsługę kontraktu ze strony Sport Evolution odpowiadają Piotr Jakóbik i Michał Drelich.

fot. www.legia.com

Sport Evolution – agencja marketingu sportowego

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.