Agencja Niceday – świąteczna promocja dla Aves – Portal PR - 24PR
Agencja Niceday – świąteczna promocja dla Aves

16.12.2011 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Pomysłowe i uniwersalne stendy oraz show karty i łatwe w montażu owijki – to świąteczny oręż do walki o konsumenta przygotowany przez Agencję Reklamową Niceday dla firmy Aves.

Akcja promocyjna producenta mrożonek, dań gotowych i garmażu marki Aves skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i hurtowych. Świąteczna promocja ma dotrzeć do hurtowni spożywczych oraz sklepów wielko-powierzchniowych. Wybrane do kampanii reklamowej narzędzia obejmują stendy, showkarty oraz świąteczne opaski. Kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektów i realizacji przeprowadziła Agencja Reklamowa Niceday. Wyróżnikiem kampanii są uniwersalne stendy – Bardzo spodobała nam się koncepcja, kreacja i rozwiązania techniczne zaproponowane przez agencję Niceday. Stendy są łatwe w montażu i co ważne ich konstrukcja umożliwia eksponowanie rozmaitych produktów i nie trzeba ich wymieniać do każdej promocji. To dla nas bardzo korzystne rozwiązanie i spore ułatwienie dla handlowców – mówi Mariusz Miśkiewicz, marketing manager w Aves Sp. z o.o. Uzupełnieniem przekazu są łatwe w montażu owijki produktowe oraz czytelne show karty w formacie A4. Wszystkie materiały korzystają z jednej spójnej koncepcji graficznej z przewodnim motywem świątecznego kurczaka.


Agencja Reklamowa Niceday odpowiada także za kreację strony www, materiałów POS, kalendarzy oraz większości opakowań dla produktów marki Aves.

Agencja Reklamowa Niceday

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.