Brother MFC-J825DW – pokochaj drukowanie – Portal PR - 24PR
Brother MFC-J825DW – pokochaj drukowanie

28.12.2011 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Japońska firma Brother wprowadza na rynek nowe, atramentowe, urządzenie wielofunkcyjne. MFC-J825DW to atramentowa drukarka A4 z automatycznym dupleksem, kopiarka, skaner i fax. Zamknięte w eleganckiej, kompaktowej obudowie urządzenie Brother łączy w sobie wysoką jakość druku z innowacyjnymi technologiami zwiększającymi efektywność pracy małego i średniego biura.

Wysokie parametry druku

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Brother charakteryzuje wysoka jakość i prędkość druku. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 6000×1200 dpi. Urządzenie zapewnia wysoką prędkość druku wynoszącą do 35 stron na minutę w trybie mono oraz do 27 stron na minutę w trybie kolor. Urządzenie MFC-J825DW zostało wyposażone w szereg dodatkowych funkcji ułatwiających drukowanie m.in. podajnik papieru fotograficznego, możliwość drukowania etykiet na płytach CD/DVD/BD, druk dokumentów bezpośrednio z urządzeń mobilnych (wyposażonych w system Android lub iOS) za pomocą aplikacji iPrint&Scan. Urządzenie pozwala również na druk zdjęć bezpośrednio z aparatu za pośrednictwem portu PictBridge, popularnych rodzajów kart pamięci lub pamięci USB typu flash. Wybór i edycję zdjęć ułatwi duży, dotykowy ekran LCD o przekątnej 8.3 cm.

Doskonała do biura

MFC-J816DW jest urządzeniem stworzonym z myślą o pracy w małym lub średnim biurze. Urządzenie może zostać podłączone do firmowej sieci bezprzewodowo lub przewodowo, co zapewni pracę grupie roboczej liczącej do 7 użytkowników. Pozwala to na ograniczenie zbędnych wydatków na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne. Koszty eksploatacji można dodatkowo zredukować poprzez zastosowanie wysokowydajnych pojemników z tuszem oraz dzięki wykorzystaniu funkcji automatycznego druku dwustronnego.

Dodatkowe funkcje:

  • Możliwość skanowania dokumentów bezpośrednio do Smartphhone – aplikacja iPrint&Scan
  • Rozdzielczość skanera 2400×2400 dpi
  • Podajnik ADF na 20 arkuszy

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie od siebie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”.

Brother

www.brother.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.