C&C Partners wyłącznym partnerem Egde-Core w Polsce – Portal PR - 24PR
C&C Partners wyłącznym partnerem Egde-Core w Polsce

12.12.2011 Kategoria: Systemy IT. Autor: admin

Edge-Core Networks Corporation, należąca do znanej tajwańskiej firmy Accton, jednego z największych światowych producentów sprzętu sieciowego wybrał w Polsce spółkę C&C Partners jako dystrybutora swoich wiodących systemów IT. Na mocy umowy C&C Partners, jako wiodący na krajowym rynku dostawca kompleksowych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, teleinformatyki i zabezpieczeń ma wyłączność na terenie Polski na sprzedaż i marketing pełnej gamy urządzeń i usług sieciowych Egde-Core wykorzystywanych na całym świecie przez operatorów ISP oraz przedsiębiorstwa.

Edge-Core to marka zainicjowana w roku 2004 i wprowadzona przez tajwański koncern Accton, jednego z największych światowych producentów sprzętu sieciowego. Celem było dostarczanie klientom zintegrowanych platform sieciowych o wysokiej skalowalności i niezawodności działania. Proces tworzenia urządzeń jest traktowany kompleksowo przez Egde-Core, począwszy od projektowania i produkcji sprzętu, poprzez tworzenie własnej platformy programowej, na szczegółowych testach kończąc. Bazując na wieloletnim doświadczeniu firmy Accton, produkowany sprzęt dorównuje wydajnością i funkcjonalnością najlepszym urządzeniom dostępnym na świecie. Dzięki temu Edge-Core szybko zdobył pozycję jednego z czołowych dostawców kompleksowych rozwiązań sieciowych. Od 2010 roku Egde-Core jest niezależną spółką działającą w obrębie grupy Accton.

C&C Partners jest jednym z największych w Polsce dostawców kompleksowych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, teleinformatyki i bezpieczeństwa, dystrybuującym od blisko 20 lat systemy telekomunikacyjne i okablowania strukturalnego. Aby były one w pełni zintegrowane z innymi systemami wymagają sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań do transmisji IP, takich jak te produkowane właśnie przez Edge-Core.

C&C Partners już od początku roku posiadała w swojej ofercie wybrane rozwiązania sieciowe, w tym między innymi przełączniki Edge-Core, które szybko zdobyły zaufanie wielu dostawców zrzeszonych w Krajowej Izbie Komunikacji Internetowej oraz iNET Group.

„Duże zainteresowanie rozwiązaniami Egde-Core w gronie najlepszych fachowców w Polsce zachęciło nas do podpisania na początku grudnia br umowy z firmą Egde-Core na dystrybucję, sprzedaż i marketing pełnej gamy urządzeń i usług sieciowych na zasadzie wyłączności” mówi Łukasz Jankowski, Dyrektor Działu Marketingu C&C Partner. „Widzimy, że produkty Edge-Core bardzo dobrze odpowiadają wymaganiom polskiego rynku i rodzimych klientów. Stanowią idealne połączenie najwyższej, profesjonalnej jakości i rozsądnej ceny. Dzięki temu będziemy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom i dostarczać klientom zintegrowane platformy sieciowych o wysokiej skalowalności i niezawodności działania” dodaje Łukasz Jankowski.

„W dzisiejszym świecie łącza wysokiej przepustowości wraz z ekonomicznymi rozwiązaniami łączności przewodowej i mobilnej są kluczem, aby spełnić rosnące wymagania dostawców i przedsiębiorstw.” powiedział Pan Edward Ting, Prezes Edge-Core Networks. „Partnerstwo z firmą C&C Partners doskonale służy temu celowi i zgodne jest z naszą wizją. Jesteśmy przekonani, że od chwili obecnej klienci na polski rynku będą mogli z powodzeniem korzystać z najnowszych technologii dostarczonych przez Edge-Core w konkurencyjnych cenach” dodał.

Oferta firmy Edge-Core obejmuje dedykowane przełączniki (switche) dla sektorów ISP i Enteprise, urządzenia do transmisji bezprzewodowej, oprogramowanie zarządzające a także zasilacze redundantne do przełączników .
Jako jedne z nielicznych na rynku switche agregujące oraz dostępowe dostarczane przez Edge-Core wykonane są w technologii bezwentylatorowej, a co więcej mogą pracować w zakresie temperatur od -20oC do +65oC. Dodatkowo dualność i redundancja zasilania AC/DC w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami złącza sprawiają, że można je wykorzystać do instalacji kontroli dostępu, dzięki czemu stają się idealnymi rozwiązaniami współpracującymi z systemami bezpieczeństwa. Rozwiązania Edge-Core są szeroko wykorzystywane w sieciach dedykowanych pod systemy zabezpieczeń , takich jak sms, analiza obrazu, monitoring IP, kontrola dostępu, systemy interkomowe, telefonia DECT.

Do najlepiej sprzedających się produktów firmy Egde-Core na rynku polskim należą switche dostępowe L2+, które idealnie sprawdzają się w sieciach ISP, gdzie odbywa się przesył usług Triple Play. Jeśli chodzi o sektor Enterprise, rynkowymi bestsellerami okazały się przełączniki słynnej serii D.

C&C Partners

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.