Foot Locker otwiera pierwszy sklep w Polsce – Portal PR - 24PR
Foot Locker otwiera pierwszy sklep w Polsce

19.12.2011 Kategoria: Handel. Autor: admin

Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, reprezentował firmę Foot Locker w wynajmie powierzchni handlowej w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu tej sieci nastąpi 20 grudnia 2011 r.

W sieci Foot Locker sprzedawany jest asortyment najpopularniejszych firm obuwniczych. W ofercie znajdują się przede wszystkim modele wyprodukowane przez międzynarodowe marki specjalnie dla tej sieci i dostępne tylko w jej sklepach. Na parterze centrum handlowego Arkadia firma zajmie 311 mkw. powierzchni.

Firma Foot Locker, z siedzibą w USA, to jedna z największych w Europie sieci sprzedających buty sportowe. Skierowana jest do osób pomiędzy 12 a 30 rokiem życia. Firma posiada ponad 3,5 tys. sklepów w 28 krajach. W Europie odwiedza je blisko 170 milionów klientów rocznie.

„Otwarcie sklepu Foot Locker w jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w naszym kraju to zapowiedź szerszej ekspansji tej sieci w Polsce. Z krajów Europy Środkowo-Wschodniej sklepy tej firmy są obecne na razie jedynie w Czechach i na Węgrzech” – mówi Szymon Łukasik, Starszy Negocjator z działu powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield.

Dział Project Management firmy Cushman & Wakefield zajmował się kompleksową koordynacją prac aranżacyjnych sklepu Foot Locker w Warszawie i dwóch lokali w Pradze.

Cushman & Wakefield

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.