Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City w serii Premium Game – Portal PR - 24PR
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City w serii Premium Game

13.12.2011 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że seria Premium Games została wzbogacona o nowy tytuł, kolejny hit światowej klasy, czyli GTA: Episodes from Liberty City. Gra już jest dostępna w sklepach w całej Polsce.

GTA: Episodes from Liberty City – zawiera gry „The Lost and Damned” oraz „The Ballad of Gay Tony”:

• The Lost and Damned – Grając w „The Lost and Damned”, poznasz Liberty City jako Johnny, członek gangu motocyklowego znanego pod nazwą The Lost. Johnny ląduje w samym środku zaciekłej walki o wpływy miedzy rywalizującymi gangami, która wstrząsa miastem pełnym przemocy i korupcji. Czy więzi braterstwa przetrwają tą próbę?

• The Ballad of Gay Tony – „The Ballad of Gay Tony” bombarduje Liberty City bronią, brokatem i brudem. Poznaj historię Luisa Lopeza, gangstera i asystenta legendarnego impresaria, Tony’ego Prince’a (znanego także jako „Gay Tony”).

Premium Games w swej nowej odsłonie to seria, która cechuje się nowoczesnym i ekskluzywnym wyglądem, a jednocześnie oferuje tylko najlepsze, jeszcze do niedawna premierowe tytuły oraz unikatowe, kompletne wydania i antologie najbardziej popularnych gier. Ponadto, w związku z premierą nowej edycji serii w każdym pudełku z grami Premium Games można znaleźć ulotkę z unikatowym kodem umożliwiającym 30 dni darmowego dostępu przez Internet do 100 filmowych hitów ipla.tv.

Nowe opakowania serii Premium Games charakteryzują się:
• Ekskluzywnym pudełkiem typu Blu-ray o podwójnej grubości – nigdy wcześniej nie stosowanym w Polsce przy sprzedaży gier komputerowych! Sam projekt pudełka oraz jego produkcja zostały zrealizowane przez światowej rangi producenta, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.
• Wytłoczonym, metalizowanym logotypem „Premium Games” znajdującym się w górnej części ww. pudełka. Nieporównywalny z obecnymi wydaniami gier efekt ’embossingu’ (tłoczenia) uzyskAono dzięki zaprojektowaniu specjalnej formy dla pudełka Blu-Ray.
• Nowatorskim i eleganckim sposobem przedstawienia grafiki okładkowej – projekt „Premium Games” uzyskał aprobatę i uznanie największych światowych wydawców.
• Nasuwanym na pudełko, tekturowym, efektownie metalizowanym etui. Specjalny projekt kształtu etui pozwala zachować w pełni widoczny logotyp na pudełku Blu-Ray, jednocześnie odsłaniając dyskretnie dolną krawędź stylowego czarnego pudełka. Dodatkowo na etui, logo każdej gry oraz pionowe logo „Premium Games” będzie wytłoczone, uzyskując efekt 3D.
PREMIUM GAMES to:
• Seria wydawnicza Cenega, do której trafiają tylko najlepsze premiery, w możliwie najkrótszym czasie!
• Unikatowe i dotychczas niedostępne antologie największych tytułów!
• Absolutnie kompletne wydania – premierowe wersje gier wraz z aktualizacjami oraz oficjalnymi dodatkami.
• Najwyższej jakości elegancka poligrafia, w zupełnie nowej szacie graficznej.

Grupa Cenega

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.