Jarosław Hampel wybrał Mercedesa CLS – Portal PR - 24PR
Jarosław Hampel wybrał Mercedesa CLS

20.12.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Duda – Cars z Poznania w sezonie 2010/2011 wspierał zawodników Unii Leszno. Jednym z nich jest znany i niezwykle utytułowany Jarosław Hampel, indywidualny Mistrz Polski w jeździe na żużlu, który w tą sobotę odwiedził Poznań.

17 Grudnia 2011 Jarosław Hampel przybył do Poznania, żeby odebrać swojego niezwykłego, czarnego Mercedesa Klasy CLS 350 CDI 4MATIC. Kluczyki do samochodu mistrzowi Polski wręczył osobiście Prezes Zarządu firmy Duda-Cars – Pan Marcin Duda.

– Sport żużlowy jest w Polsce niezwykle popularny, cieszę się, że to właśnie żużlowcy wspierani przez naszą firmę odnoszą największe sukcesy w kraju i na świecie. Wspieranie polskiego żużlu to dla nas naturalna kontynuacja sportowej pasji, Jarosławowi Hampelowi gratuluje dotychczasowych zwycięstw, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie dostarczy nam jeszcze większych powodów do zadowolenia i gorących emocji – powiedział Prezes Zarządu Duda Cars Pan Marcin Duda.

Mercedes Klasy CLS 350 CDI 4MATIC, którym będzie teraz jeździł Jarosław Hampel to samochód, który harmonijnie łączy w sobie zarówno intelekt jak i niezwykłe emocje. Sportowa sylwetka tego modelu świetnie komponuje się z

najnowszymi systemami bezpieczeństwa. Model wyposażony jest w napęd na wszystkie koła 4MATIC, który pomaga w niesprzyjających warunkach pogodowych takich jak śnieg czy gołoledź.

Duda-Cars S.A.
Dealer Mercedes-Benz

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.