MARTIS z nowoczesnymi taksówkami – Portal PR - 24PR
MARTIS z nowoczesnymi taksówkami

28.12.2011 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja MARTIS Communication & Strategy zdobyła w wyniku wygranego przetargu nowego klienta – spółkę Green Capital City, która z początkiem 2012 roku wdroży na warszawskim rynku projekt EcoCar System – innowacyjną, proekologiczną korporację taksówkową.

Agencja odpowiada za opracowanie i wdrożenie całej komunikacji marketingowej dla nowej marki. Za prace przy projekcie ze strony MARTIS odpowiedzialni są Maciej Karpisz i Piotr Artemjew – account managerzy. Postępy działań nadzoruje Bartek Koprowski – client service director. Kampanię PR koordynuje Michał Żołądkowski – Public Relations Officer. Ze strony klienta nad kampanią czuwa Magdalena Bajska – dyrektor marketingu spółki. Komunikacja obejmuje prasę, radio, outdoor i Internet, na czele z social media. W promocji wykorzystane zostaną także nietypowe rozwiązania komunikacyjne.

EcoCar System ma być marką, która wprowadzi nową jakość w branży. Spółka zainwestowała w fabrycznie nowe fordy mondeo, spośród których część przejdzie konwersję napędu na całkowicie elektryczny, dla ograniczenia wpływu na środowisko. Wszystkie samochody będą także wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań. Na pokładzie znajdą się ekrany LCD umożliwiające przeglądanie Internetu, oglądanie telewizji, czy udział w wideo-konferencjach. Dla osób, które w czasie jazdy chcą skorzystać ze swojego komputera przewidziano sieć Wi-Fi. Do tego dochodzą takie dodatki jak możliwość ustawienia ulubionej playlisty utworów, doboru zapachu, czy skorzystania z translatora do porozumienia się z obcojęzycznym pasażerem.

Spółka MARTIS działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Obecnie zatrudnia blisko 30 konsultantów. W portfolio firmy znajdują się m.in. tacy klienci jak: Monsanto, Seminis, Bosch-Junkers, Westmark Polska, Unilever czy AIG Lincoln. W skład Grupy Martis wchodzą spółki: Agencja reklamowa MARTIS Communication & Strategy, MARTIS Consulting – agencja Public Relations, MARTIS Signage, która tworzy systemy informacji i identyfikacji wizualnej, Iam4U.pl zajmująca się social media i działalnością w Internecie oraz Związek Artystów i Rzemieślników zajmująca się produkcją filmową, w tym również filmów fabularnych (np. Zmruż Oczy czy Sztuczki w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego).

MARTIS Communication & Strategy

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.