M&CC z Knauf Insulation – Portal PR - 24PR
M&CC z Knauf Insulation

08.12.2011 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

M&CC rozpoczęło pracę dla Knauf Inusulation. Agencja, wybrana w drodze przetargu, zajmie się komunikacją korporacyjną i produktową na rzecz znanego producenta materiałów izolacyjnych.

Knauf Insulation, wchodząca w skład niemieckiej Grupy Knauf, to jeden z czołowych producentów materiałów izolacyjnych, dysponujący przeszło trzydziestoletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań przeznaczonych dla budynków mieszkalnych, niemieszkalnych i obiektów przemysłowych. Jednym z celów firmy jest popularyzowanie zrównoważonego rozwoju w budownictwie, z czym wiąże się opracowanie i wprowadzenie do oferty wełny nowej generacji ECOSE® Technology.

Zadaniem M&CC będzie realizacja działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej. Ze strony klienta pracami kieruje Anna Deneka − marketing communications manager. W M&CC obsługą projektu zajmuje się zespół w składzie: Małgorzata Marzewska – senior account manager, Tomasz Borowski − senior account executive oraz Dorota Bąkowska – account executive.

***
Marketing & Communications Consultants (M&CC) powstała w marcu 2001 roku. Jest firmą strategicznej komunikacji i doradztwa marketingowego, łączącą kompetencje konsultanta strategicznego oraz agencji reklamowej i PR. Z usług agencji korzystają organizacje branżowe (ZPPP Browary Polskie, PSPO), firmy prywatne wielu branż (Jelfa, GSK, KRKA, Provimi Polska ), jak i agendy rządowe (Agencja Rynku Rolnego) czy instytucje administracji publicznej (Ministerstwo Finansów).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.