Modny mężczyzna na Święta – Portal PR - 24PR
Modny mężczyzna na Święta

08.12.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najprzyjemniejszy okres w roku: rodzinne ucztowanie, obdarowywanie się prezentami, odświętne chwilę w gronie najbliższych. Przy tak wyjątkowych okazjach trzeba także wyjątkowo wyglądać. O kobiecym dress codzie wiemy już wszystko. O czym powinien pamiętać modny mężczyzna wybierając się na świąteczne uroczystości? Oto kilka podstawowych porad.

Jak elegancki mężczyzna spędza święta? Na pewno w gronie najbliższych. Co w takich momentach powinien mieć na sobie, by zaprezentować się jak najlepiej? To zależy od gustu i indywidualnego stylu. Są jednak pewne zasady, których przestrzeganie gwarantuje, że każdy strój będzie elegancki i stylowy. Zasady dress codu dla mężczyzn powinna znać także partnerka, która w takich chwilach jak przedświąteczne kompletowanie garderoby może służyć radą i wsparciem.

„Aby elegancko wyglądać przede wszystkim należy pamiętać o wyważonych proporcjach stroju i dobrym kroju. Całość stroju powinna być jednolita. Spodnie nie powinny być za krótkie, a koszula zbyt luźna. Warto także pamiętać o dodatkach, ponieważ przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach. Kołnierzyk, podszewka czy skarpetki mówią o wiele więcej o eleganckim mężczyźnie niż sam garnitur” – mówi Julita Davies, znawczyni Savoir-vivre w modzie i stylu, prowadząca blog wizerunek.blox.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.