Nowy katalog Black Red White – Portal PR - 24PR
Nowy katalog Black Red White

13.12.2011 Kategoria: media. Autor: admin

Firma Black Red White przygotowała dla swoich Klientów nowy katalog z ofertą na 2012 rok. Na ponad 300 stronach zaprezentowano inspirujące aranżacje z wykorzystaniem zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych kolekcji meblowych. Katalog otrzymać można w salonach z ofertą Black Red White, a jego elektroniczna wersja dostępna jest na www.brw.com.pl. Co więcej, na stronie internetowej Klienci mogą zamawiać katalog bezpłatnie.

MEBLE 2012 to doskonałe źródło pomysłów na wyposażenie salonu, sypialni, jadalni i gabinetu. Nowe wydanie zainspiruje również do urządzenia biura i garderoby, umeblowania pokoju młodzieżowego, dziecięcego oraz przedpokoju. Dla wygody Klientów w katalogu – poza gotowymi aranżacjami wnętrz – zamieszono również zdjęcia i szczegółowe opisy wszystkich elementów danej kolekcji. Na ponad 300 stronach zaprezentowana została szeroka oferta mebli i stylów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

„MEBLE 2012 to nie tylko prezentacja kompleksowej oferty wyposażenia wnętrz, ale również zbiór pięknych zdjęć, na których swobodnie można się wzorować. Katalog Black Red White dostępny jest – poza wersją drukowaną – również on-line, dzięki czemu z łatwością i w każdej chwili możemy poszukać inspiracji do urządzenia zarówno oryginalnego, jak i funkcjonalnego wnętrza” – powiedział Robert Wolanin z Działu Marketingu BLACK RED WHITE S.A.
Oferta katalogowa na 2012 rok została wzbogacona o szereg nowości, w tym między innymi o kolekcje: Areka, Bolden, Kaspian, Koen, Lemonade, Kamix, Raflo czy 2SEE.
W salonach oraz na stronie internetowej www.brw.com.pl dostępny jest również aktualny katalog mebli kuchennych, prezentujący bogatą ofertę nowoczesnych i klasycznych mebli kuchennych.

Grupa Black Red White

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.