Pamięć na święta – Portal PR - 24PR
Pamięć na święta

20.12.2011 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Często rozpakowując prezenty świąteczne na widok małogabarytowego pudełeczka rodzą się skojarzenia, że jest to długopis, zestaw kosmetyków lub gra planszowa. Jednak może się okazać, że w małym pudełku kryje się wielka moc.

Takiego prezentu nie powstydziłby się, żaden fan komputerów, podkręcania czy gier komputerowych. Jednak czym sugerować się przy wyborze odpowiednich modułów pamięci, aby nasz obdarowany był zadowolony? Do wyboru jest wiele modeli, jednak w zależności od ich przeznaczenia należy zwrócić uwagę m.in. na ilość pamięci oraz taktowanie. Poniżej przedstawiamy charakterystykę trzech modeli kości DDR3 firmy GeIL.

GEIL EVO CORSA DDR3 8GB 2133MHz – GeIL Evo Corsa stworzono z myślą o graczach oraz entuzjastach overclockingu. Pamięci przygotowane są do stabilnej pracy przy wysokich ustawieniach. Evo Corsa posiadają radiatory zaprojektowane w technologii MTCD (Maximum Thermal Conduction Dissipation Technology), dzięki której moduły są lepi-ej chłodzone i bardziej wydajne. Dodatkowo GeIL EVO Corsa przechodzą próbę wytrzymałościową w technologii Die-Hard Burn-in, która gwarantuje zwiększoną żywotność pamięci.

Cena około 310PLN

GEIL ENHANCE PLUS DDR3 8GB 1500MHz – Zestaw Enhance PLUS posiada zwiększone ustawienia częstotliwości. Standardowy zegar pamięci wynosi 1333MHz CL9, w Enhance PLUS jest równy 1500MHz. Ustawienia te można w prosty sposób aktywować z profilu XMP na platformie Intel P55. Pamięci GeIL zostały wyposażone w specjalnie zmodyfikowany radiator PLUS, który zwiększa efektywność chłodzenia. Dzięki technologii Die-hard Burn-in kości DDR3 Enhance PLUS odznaczają się wyjątkową wytrzymałością oraz zapewniają długotrwałą bezawaryjną pracę.

Cena około 210 PLN

GEIL VALUE PLUS DDR3 4GB 1333MHz – Moduły zostały wyposażone w nowy radiator o zmodyfikowanym kształcie dla zapewnienia maksymalnej efektywności chłodzenia. Seria GeIL Value PLUS skierowana jest do użytkowników nie zainteresowanych ekstremalnym podkręcaniem parametrów pamięci. Jak wszystkie moduły produkowane przez GeIL, także nowe pamięci Value PLUS są w 100% produkowane i testowane w opatentowanej przez GeIL unikalnej technologii DBT Enhanced, Die-hard Burn-in Technology, zapewniającej maksymalną pewność długotrwałej, bezawaryjnej pracy.

Cena około 140 PLN

O marce GeIL
Tajwańska firma GeIL jest producentem najwyższej jakości pamięci komputerowych dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz dużych możliwości zwiększania parametrów pracy. Wszystkie pamięci marki GeIL objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.