Seria komputerów mobilnych MC2100 firmy Motorola Solutions – Portal PR - 24PR
Seria komputerów mobilnych MC2100 firmy Motorola Solutions

13.12.2011 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Firma Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), dostawca rozwiązań oraz usług komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz instytucji, zaprezentowała nową serię mobilnych komputerów klasy przemysłowej: MC2100. Modele zostają wprowadzone jako odpowiedź na popyt na mniejsze, wytrzymałe urządzenia, przeznaczone zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm i umożliwiające im zwiększenie wydajności operacyjnej w wyniku mobilnego zarządzania danymi.

MC2100 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
• Lekki i ergonomiczny komputer MC2100 nadaje się idealnie do zarządzania magazynem, uzupełniania zapasów, oznaczania cen i etykietowania półek.
• Model MC2100 będzie dostępny w pięciu różnych konfiguracjach, które obejmują trzy różne mechanizmy skanowania, opcje pracy offline (batch) lub WLAN oraz akcesoria specyficzne dla poszczególnych sektorów rynkowych, takich jak logistyka czy handel detaliczny.
• MC2100 jako pierwsze ekonomiczne urządzenie kieszonkowe w branży komputerów mobilnych będzie obsługiwać HTML5 za pośrednictwem platformy aplikacyjnej Motorola RhoElements.
• Seria MC2100 wykorzystuje tę samą platformę sprzętową, co inne mobilne produkty Motorola Solutions, co upraszcza obsługę aplikacji oraz integrację ze środowiskiem korporacyjnym.
• Dostawy komputerów mobilnych z serii Motorola MC2100 planowane są na pierwszy kwartał 2012 roku.
• Modele z serii MC2100 będą dostępne razem z umową serwisową Service from the Start with Comprehensive Coverage, który obejmuje zarówno normalne zużycie, jak i przypadkowe uszkodzenia komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, pozwalając znacznie ograniczając nieprzewidziane wydatki na naprawy urządzeń.

WYPOWIEDZI
Girish Rishi, wiceprezes i dyrektor generalny ds. komputerów mobilnych, Motorola Solutions
„Seria komputerów mobilnych MC2100 pomoże zwiększyć wydajność operacyjną naszym klientom z sektora przedsiębiorstw prywatnych i otworzy nowe segmenty rynku dla małych i średnich firm z całego świata”.

Informacje o firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions jest wiodącym producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie Motoroli wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem „MSI”. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.motorolasolutions.com. Bieżące komunikaty na temat firmy znaleźć można w centrum prasowym.

ITBC Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.