Think Kong dla Adobe Systems w social media – Portal PR - 24PR
Think Kong dla Adobe Systems w social media

22.12.2011 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja interaktywna Think Kong będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii i realizację działań na rzecz Adobe Systems Incorporated w mediach społecznościowych w Polsce. W ramach umowy o współpracy, agencja przygotowuje i będzie realizować plan aktywności Adobe w serwisach Facebook, Twitter oraz Google+. Ponadto do zakresu obowiązków agencji będą naleza działania z obszaru blogger relations. Za realizację działań ze strony agencji odpowiedzialny jest zespół konsultantów kierowany przez Martę Odrzywolską.

Think Kong to agencja, której obszarem specjalizacji są działania marketingowe on-line, w szczególności kampanie oparte na wykorzystaniu serwisów społecznościowych, strategiczne wsparcie komunikacji marek w Internecie. Od 2011 r. Think Kong reprezentuje w Polsce międzynarodową sieć eBuzzing obecną m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Firma działa też w ramach grupy skupiającej m.in. On Board Public Relations i agencję reklamową San Markos. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana (Magellan Awards 2010, Newscomer of the Year 2010, Stevie Awards 2010), realizowała działania promocyjne online dla wielu marek, m.in. Adobe, Siemens, Neinver, RWE, Panasonic.

Adobe Systems Incorporated Adobe Systems Incorporated
Adobe zmienia świat za pomocą technologii cyfrowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.adobe.com/pl/

On Board Public Relations Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.