Usłyszeć świat… z telefonem emporia – Portal PR - 24PR
Usłyszeć świat… z telefonem emporia

05.12.2011 Kategoria: Senior, Telekomunikacja. Autor: admin

W ciągu 100 lat — od roku 1950 do 2050 — ilość osób w wieku powyżej 65 lat na świecie wzrośnie dziesięciokrotnie: z 200 milionów do 2 miliardów. Ważne jest więc, aby usługi i produkty służące do komunikowania się oferowały jak najwięcej korzyści społeczeństwu, które na całym świecie będzie coraz bardziej długowieczne i samodzielne. Technologia sprawdza się rzeczywiście wtedy, gdy zapewnia korzyści całemu społeczeństwu, czyli również jego starszej części, która boryka się z różnymi ograniczeniami zdrowotnymi.

O chorobie myślimy zazwyczaj jak o czymś nagłym, niespodziewanym. Drobne ułomności, takie jak osłabienie wzroku czy słuchu, rozwijają się jednak w dłuższym okresie, ale często pojawiają dość wcześnie. Nie są to choroby zagrażające życiu, ale mogą znacząco pogorszyć jego jakość i z reguły trzeba nauczyć się z nimi żyć. Dlatego firma emporia, opracowując telefony dla coraz liczniejszej grupy seniorów, pamięta, aby w konstrukcji i działaniu swych telefonów uwzględnić wiele drobnych i subtelnych elementów.

Z myślą o osobach słabo słyszących emporia stosuje specjalne głośniki o niezwykle niskiej jak na telefony komórkowe częstotliwości rezonansowej. Telefony komórkowe firmy emporia zaprojektowano tak, aby współdziałały z aparatami słuchowymi bez zakłóceń w postaci świstów i szumów. Innym wysokiej jakości elementem jest wyjątkowo mocny i duży silniczek wibracyjny, który dodatkowo pomaga wyczuć drgania telefonu, gdy ktoś do nas zadzwoni.

Tak zaprojektowane i skonstruowane telefony mają przede wszystkim ułatwiać życie wszystkim konsumentom, którzy przede wszystkim cenią łatwość utrzymywania kontaktów z bliskimi.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.