Black Red White urządza „dom przyszłości” – Portal PR - 24PR
Black Red White urządza „dom przyszłości”

22.01.2012 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Grupa Black Red White zaprezentuje swoją ofertę podczas tegorocznej edycji targów BUDMA. Meble i dodatki firmy posłużą do aranżacji wnętrza ekonomicznego, ergooszczędnego i komfortowego „domu przyszłości”. Interaktywną ekspozycję BudShow 2012 na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można oglądać od 24 do 27 stycznia.

Wprowadzanie odważnych, nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni dostępnej wszystkim pokoleniom – taki cel przyświeca organizatorom poznańskich targów BUDMA 2012. Wykorzystanie najnowszych trendów i innowacyjność technologii to także cechy charakteryzujące meble z oferty Black Red White. Dlatego nie mogło zabraknąć ich w przygotowaniu wnętrza interaktywnej ekspozycji – głównej atrakcji tegorocznego pokazu BudShow.
W ramach pokazu BudShow na targach BUDMA 2012 powstanie konstrukcja, do której budowy wykorzystano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i instancyjne. Czy dostępny cenowo, energooszczędny dom, z ekologicznych, zdrowych, nisko przetworzonych materiałów może być również komfortowy dla mieszkańców? Produkty z oferty Black Red White – Rodzinne Kuchnie Family Line, system modułowy Areka, narożnik Diego oraz elementy kolekcji Largo – okazały się idealnymi propozycjami w aranżacji atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni kuchni, jadalni i salonu.

„Eko-logiczny dom” dostępny będzie dla zwiedzających przez wszystkie 4 dni trwania targów BUDMA 2012 –od 24 do 27 stycznia 2012 roku – w pawilonie 6a.
Black Red White

Grupa Black Red White

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.