Bumper od Global Technology – designerski zderzak – Portal PR - 24PR
Bumper od Global Technology – designerski zderzak

25.01.2012 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, prezentuje etui Bumper, które chroni krawędzie telefonu, nie ograniczając dostępu do wyświetlacza. Akcesorium dedykowane jest do iPhone’a oraz Samsunga Galaxy.

Bumper to etui, które chroni telefon, a jednocześnie zapewnia swobodny dostęp do wyświetlacza. Akcesorium wykonane jest z plastiku oraz gumy, dzięki czemu mimo niewielkiej wagi, dobrze chroni krawędzie i rogi telefonu, czyli miejsca szczególnie narażone na zadrapania i uszkodzenia w razie upadku. Bumper dostępny jest w dwóch wersjach, które pasują odpowiednio do iPhone’a lub Samsunga Galaxy. Oba smartfony wyposażone są w ekran dotykowy, dlatego tak istotne jest, że etui od Global Technology zapewnia swobodny dostęp do wyświetlacza. Dzięki temu telefon jest chroniony, a użytkownik nie ma problemu z nawigacją urządzenia. Bumper dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych – od młodzieżowych: niebieskich, różowych czy pomarańczowych, po bardziej stonowane – czarne lub białe.

Firma KL TRADE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.