Doskonałe kolekcje W.KRUK – Portal PR - 24PR
Doskonałe kolekcje W.KRUK

25.01.2012 Kategoria: Moda. Autor: admin

W.KRUK otrzymał statuetkę Doskonałość Mody Twojego Stylu w kategorii „Biżuteria”. Jury wyróżniło autorskie kolekcje Anny Orskiej.

Już po raz trzynasty magazyn Twój Styl wręczył statuetki Doskonałości Mody. Gala odbyła się 12 stycznia 2012 roku w Soho Factory. Wśród laureatów konkursu znalazła się marka W.KRUK, która wyróżniona została za autorskie kolekcje Anny Orskiej. Przypomnijmy, iż w 2011 roku były to kolekcje: Fioretti, White Amber, Agathos i Telkari. Kolekcja Fioretti inspirowana jest fauną i florą, motywami zdobień nawiązuje do orientalnego klimatu i bajkowych pejzaży. White Amber to kolekcja z bursztynem, który zyskał nowego towarzysza – biały kamień. Agathos charakteryzuje się siłą unikatowego kamienia o nazwie agat dendrytowy, zamkniętą w zaplanowanych, geometrycznych wzorach. Z kolei Telkari to delikatna i romantyczna kolekcja, inspirowana pracochłonną techniką filigranów.

W tegorocznej edycji Doskonałości Mody przyznano 19 nagród. Najlepsze kolekcje i wydarzenia minionego roku oceniało Jury w składzie: Joanna Bojańczyk, Agnieszka Maciąg, Małgorzata Kożuchowska, Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek, Wojciech Rostowski, Joanna Lorynowicz, Katarzyna Miśkowiec, Maria Szaj i Maciej A. Brzozowski.

PR Manager W.KRUK

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.