Drugi budynek biurowy Kompleksu Quattro Business Park uzyskał pozwolenie na użytkowanie. – Portal PR - 24PR
Drugi budynek biurowy Kompleksu Quattro Business Park uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

05.01.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

28 grudnia 2011 roku drugi budynek Kompleksu Quattro Business Park – Budynek „B” pozwolenie na użytkowanie. „Budynek B” to czternastokondygnacyjny biurowiec klasy A o powierzchni biurowej wynajmowanej 11 800m². Wśród najemców budynku znajdują się takie firmy jak Bank Handlowy, Klinika Medyczna Medicover, Apply Capnor. Budynek jest w trakcie komercjalizacji.

Jednocześnie pozwolenie na użytkowanie otrzymał budynek parkingu wielopoziomowego z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi i jedną podziemną (703 miejsca postojowe). Budynek biurowy „B” oraz parking wielopoziomowy zostaną przekazane pierwszym najemcom w styczniu 2012r.

KOMPLEKS BIUROWY „QUATTRO BUSINESS PARK” jest nowoczesnym kompleksem biurowym klasy A o powierzchni użytkowej wynajmowanej ok. 48 800 m2. Kompleks zlokalizowany jest w północnej części Krakowa przy al. Gen. Bora- Komorowskiego 25. W skład kompleksu wchodzą cztery czternastokondygnacyjne budynki biurowe, dziedziniec pomiędzy budynkami z kawiarnią i małą architekturą zewnętrzną oraz parking wielopoziomowy z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi i jedną podziemną. Zakończenie budowy całego kompleksu planowane jest na 2014r.

Grupa Buma

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.