Firma DTZ komercjalizuje Galerię Jagiellońską w Białymstoku – Portal PR - 24PR
Firma DTZ komercjalizuje Galerię Jagiellońską w Białymstoku

17.01.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Placówki. Autor: admin

Firma DTZ odpowiada za wynajem powierzchni handlowej w Galerii Jagiellońskiej, centrum handlowym powstającym w Białymstoku. Projekt realizują wspólnie: spółka J.W. Wind Sp. z o.o. której udziałowcem jest Józef Wojciechowski, główny akcjonariusz J.W. Construction Holding S.A. oraz Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna. Termin rozpoczęcia inwestycji planowany jest na drugą połowę 2012 roku.

Galeria Jagiellońska powstaje pomiędzy ulicami Jurowiecką a Piłsudskiego, w bliskiej odległości ulicy Lipowej. W ramach 50 000 m kw. powierzchni przeznaczonej pod wynajem (GLA) znajdować się będzie około 150 sklepów, duża strefa rozrywki z lokalami gastronomicznymi oraz wielosalowe kino (12-14 sal). Część dochodów z działalności Galerii ma wesprzeć klub sportowy Jagiellonię Białystok.

Planowana inwestycja poprzez swoją skalę oraz wielofunkcyjność stanie się dominującym projektem w Białymstoku – mówi Piotr Wasilewski, Dyrektor Zespołu Powierzchni Handlowych w DTZ.

Aktualnie trwają zaawansowane rozmowy z największymi najemcami centrum handlowego. Z ramienia DTZ za komercjalizację obiektu odpowiada Natasa Mika, Senior Property Consultant z Zespołu Powierzchni Handlowych.

Autorem koncepcji architektonicznej jest uznane biuro architektoniczne Chapman Taylor, które posiada wieloletnie doświadczenie na rynku retailowym w Polsce oraz za granicą.***

DTZ

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.