Klasyczna Caffè Latte Starbucks i kawa ziarnista z Gwatemali idealne na zimę – Portal PR - 24PR
Klasyczna Caffè Latte Starbucks i kawa ziarnista z Gwatemali idealne na zimę

03.01.2012 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Nie ma nic lepszego na mroźne zimowe dni niż rozgrzewająca kawa, dlatego już na początku nowego roku Starbucks zachęca do odwiedzania swoich kawiarni i próbowania klasycznych kaw, zwłaszcza Caffè Latte, które klienci mogą wybrać w wersji tradycyjnej lub z dowolnym syropem smakowym, wedle swoich gustów. Ponadto w styczniu i lutym nasi goście będą mogli spróbować kawy ziarnistej Guatemala Casi Cielo™, dostępnej w Polsce już po raz trzeci.

W okresie zimowym Starbucks poleca klientom swoje tradycyjne kawy, które nie tylko rozgrzeją, kiedy na dworze jest chłodno i wilgotno, ale także świetnie pobudzą o poranku, dodadzą energii w ciągu dnia i pomogą się odprężyć wieczorem. Jedną z nich jest Caffè Latte, czyli aromatyczne espresso z dużą ilością podgrzanego i spienionego mleka, które klienci mogą zamówić w wersji tradycyjnej, bez dodatków, lub zmodyfikować je stosownie do swoich potrzeb i gustów, np. poprzez dodanie syropu smakowego. W Starbucks goście mają do wyboru różne rodzaje takich syropów. Miłośnikom klasycznych smaków polecamy syrop waniliowy, karmelowy, mocha, orzechowy, migdałowy czy Irish Cream, natomiast osoby, które lubią eksperymentować z niestandardowymi kombinacjami, zachęcamy do wzbogacenia swojej Caffè Latte o syrop malinowy lub miętowy. Starbucks nie zapomniał również o osobach dbających o linię, które mogą wybrać syropy bezcukrowe.

W styczniu i lutym goście Starbucks będą mogli spróbować aromatycznej kawy Guatemala Casi Cielo™, która jest mieszanką ziaren 100% arabica z Ameryki Łacińskiej, z regionu Antigua. Do jej przygotowania wykorzystuje się ziarna z czterech niewielkich plantacji w Gwatemali, dzięki czemu jej smak jest niezwykle bogaty, a jednocześnie uniwersalny. Wyraźnie wyczuwalne, intrygujące nuty kwiatowo-cytrynowe łączą się z zaskakującym posmakiem gorzkiej czekolady. Ponadto obróbka metodą mokrą nadaje tej kawie rześkości. Guatemala Casi Cielo™ idealnie pasuje zarówno do obiadu, jak i deseru. Świetnie komponuje się z ziołami, serami, cytryną, czekoladą, karmelem oraz orzechami.

„Caffè Latte to nasza klasyczna kawa, która jest dostępna w ofercie Starbucks od początku działalności firmy, dlatego wraz z początkiem nowego roku szczególnie zachęcamy naszych gości do jej próbowania i eksperymentowania z rozmaitymi wersjami smakowymi poprzez dodawanie różnych syropów smakowych. W styczniu i lutym zdecydowaliśmy się również wzbogacić naszą ofertę o kawę ziarnistą Guatemala Casi Cielo™ ze względu na ogromną popularność, jaką cieszy się ona wśród naszych klientów w Polsce, a także o nowe wzory kubków termicznych i ceramicznych. Nie zapomnieliśmy również o zakochanych, którzy w naszych kawiarniach znajdą nie tylko wyjątkowe miejsce do spędzenia romantycznego walentynkowego wieczoru, ale także niepowtarzalne prezenty dla swoich sympatii” – powiedziała Izabela Winsztal, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Informacja o Starbucks
W 1971 roku firma Starbucks Coffee Company zobowiązała się do pozyskiwania i palenia najwyższej jakości kawy arabica. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl, a także na profil Starbucks na portalu Facebook.

Informacja o AmRest
AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut oraz Burger King w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast w Stanach Zjednoczonych restauracjami Applebee’s. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje na stronie www.amrest.eu.

Questia sp. z o.o. sp.k.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.