Kwiatobox – rewolucja w dostarczaniu kwiatów – Portal PR - 24PR
Kwiatobox – rewolucja w dostarczaniu kwiatów

05.01.2012 Kategoria: Handel, On i ona. Autor: admin

Od pokoleń kwiaty mają silne znaczenie symboliczne i są powszechną formą obdarowania drugiej osoby. Imieniny, urodziny, ślub, Dzień Kobiet, obrona pracy dyplomowej, awans, Walentynki, Dzień Matki… Okazji do wręczenia bukietu kwiatów jest bez liku. Niejednokrotnie ich podarowanie jest po prostu miłym gestem, niespodzianką, formą przeprosin, podziękowaniem, czy odzwierciedleniem uczuć. Niezależnie od okazji, to co chcemy przekazać drugiej osobie nabiera głębszego znaczenia, gdy towarzyszy temu starannie dobrany i skomponowany bukiet.
W zależności od intencji nadawcy, okazji, rodzaju, a nawet koloru – kwiaty potrafią powiedzieć często więcej niż słowa. Powstał nawet kwiatowy savoir vivre – zawierający ogólnie przyjęte zasady dotyczące wręczania kwiatów, ich liczby, tego komu nie wypada ich podarować oraz wytyczne co do rodzaju i barwy najbardziej adekwatnej do danej okazji.

Kwiaciarnie internetowe – tradycja w parze z nowoczesnością
Miejsc, w których można zaopatrzyć się w bukiet kwiatów jest wiele – począwszy od tradycyjnych kwiaciarni, poprzez niewielkie uliczne stoiska ulokowane w różnych częściach miasta, po bardziej współczesne metody. Od pewnego czasu boom wywołały kwiaciarnie internetowe, jako szybka metoda zamówienia kwiatów, z której korzysta coraz większa liczba osób. Dlaczego ludzie coraz częściej decydują się na taką formę? Zdarza się, że nie mają możliwości dostarczenia kwiatów osobiście lub pojawienia się na ważnym wydarzeniu, a złożenie zamówienia w kwiaciarni internetowej to najszybsza metoda na zamówienie bukietu bez wychodzenia z domu. Nie tylko sami wybieramy kompozycje bukietu, ale możemy zaadresować je do dowolnego miejsca w kraju.

Kwiatobox – zaprojektuj własny bukiet
Zazwyczaj, chcąc podarować komuś bukiet kwiatów, istotny jest nie tylko jego wygląd, ale także jakość i trwałość. Rewolucyjną metodą jego podarowania może okazać się Kwiatobox – kwiaciarnia internetowa, która umożliwia wybór spośród szerokiej gamy 12 odmian wyjątkowych róż. Co najważniejsze – kwiaty ścinane są jeszcze w dniu wysyłki, co gwarantuje ich trwałość. Całkowitą nowością jest 7-dniowa gwarancja świeżości po dostarczeniu do klienta. Bukiet to jednak nie wszystko co ma do zaoferowania Kwiatobox – bilecik z kilkoma miłymi słowami oraz upominek, który można wybrać z oferty mogą stanowić wyjątkową całość. Taki starannie dobrany przez zamawiającego zestaw umieszczany jest w oryginalnym opakowaniu. Czym jeszcze wyróżnia się Kwiatobox? Dajemy klientowi pełną swobodę doboru rodzaju róż, ich ilości, sposobu ułożenia, koloru, a nawet długości kwiatów – mówi przedstawiciel serwisu e-kwiaty.pl.

I tak na przykład – mężczyzna, który chce podarować ukochanej wyjątkowy bukiet może wchodząc na stronę internetową usługi wybrać odmianę róż, długość oraz ilość. Załóżmy, że wybór padł na 12 róż Red Calypso o długości 60 cm. Mężczyzna decyduje się dołączyć bilecik z wyznaniem wraz z małym upominkiem w postaci gustownego zestawu czekoladek. A ponieważ koszt doręczenia wliczony jest w cenę – po złożeniu zamówienia nie musi się już o nic martwić. Kwiaty zostaną ścięte w dniu wysyłki i dostarczane do dowolnego miejsca w Polsce. Zaskoczenie wybranki po otrzymaniu takiego bukietu każdy z pewnością może sobie wyobrazić.

Magia róż
Gerbery, lilie, goździki, margerytki, irysy, frezje, tulipany… To tylko niektóre z kwiatów, jakie możemy wybrać, aby skomponować piękny bukiet. Prym jednak wciąż wiodą róże – są najbardziej preferowanymi kwiatami. Dlaczego? Badania dowodzą, że róże pojawiły się na Ziemi już około 40 milionów lat temu i wiąże się z nimi wiele tradycji i legend. Ich symbolika jest złożona i zależy od kontekstu, często jednak mówi się o róży oznaczającej miłość, piękno, elegancję i długowieczność. Niebagatelne znaczenie ma również znaczenie ich barwy – czerwone wyrażają płomienną miłość, pomarańczowe – entuzjazm i pożądanie, białe – niewinność i skromność, natomiast żółte – współcześnie są oznaką przyjaźni, radości i troski.

Od pokoleń wręczanie kwiatów to miła i istotna tradycja, której forma ewoluowała wraz z rozwojem Internetu i technologii. W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej zapracowani i dysponują coraz mniejszą ilością wolnego czasu. W tych okolicznościach, usługa Kwiatobox okazuje się być najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób, które cenią sobie komfort, jakość i niezawodność oraz dla których subtelne wyrażanie rozmaitych emocji wciąż ma wyjątkowe znaczenie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.