Mariusz Wawer Associate Directorem w Euro RSCG Sensors – Portal PR - 24PR
Mariusz Wawer Associate Directorem w Euro RSCG Sensors

17.01.2012 Kategoria: Agencje PR, Personalia. Autor: admin

1 stycznia 2012 r. do zespołu Euro RSCG Sensors dołączył Mariusz Wawer, który wzmocni kompetencje agencji w obszarze komunikacji korporacyjnej i public affairs, w szczególności w kwestiach konsultacji społecznych oraz zarządzania zmianą podczas procesów fuzji i przejęć.

W zakresie obowiązków Mariusza Wawra jest także doradztwo strategiczne dla klientów z sektora energetycznego, ze szczególnym naciskiem na firmy działające w obszarze odnawialnych źródeł energii, oraz firm związanych z szeroko pojętą infrastrukturą.

Mariusz Wawer posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej i public affairs oraz 6-letnie doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał w czołowych polskich mediach. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym dla spółek z sektora energetycznego, przemysłowego i nowych technologii. Prowadził liczne projekty PR związane z inwestycjami energetycznymi – farmami wiatrowymi, biogazowniami i kompleksami energo-chemicznymi.

Realizował projekty doradcze dla takich firm jak m.in. Vodafone Group, IBM, Pirelli Real Estate, Zakłady Azotowe Kędzierzyn, Epson, Lenovo, HSBC, Barclays Capital, Deutsche Telekom, Przewozy Regionalne, Juwi, Veolia Environment oraz Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej. Doradzał również przy procesach fuzji, przejęć i restrukturyzacji pod kątem zarządzania zmianą i komunikacji wewnętrznej zarówno w spółkach prywatnych, jak i w przedsiębiorstwach państwowych.

Mariusz Wawer przez ostatnie 3 lata związany był z agencją Glaubicz Garwolińska Consultants, gdzie pełnił funkcję członka zarządu oraz kierował Działem Komunikacji Korporacyjnej i Public Affairs. Wcześniej w międzynarodowej agencji Mmd Corporate & PA (obecnie Grayling) nadzorował m.in. działania kilkudziesięciu konsultantów na 11 rynkach Europy Centralnej i Wschodniej dla firmy Lenovo.

Przed rozpoczęciem kariery w Public Relations przez wiele lat był dziennikarzem m.in. Gazety Wyborczej, Pulsu Biznesu i Forbes.

Mariusz Wawer jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Euro RSCG Sensors

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.