Marka AMD Memory – Portal PR - 24PR
Marka AMD Memory

26.01.2012 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Po uruchomieniu sprzedaży detalicznej pamięci operacyjnej do desktopów sygnowanej marką AMD Memory w Ameryce Północnej, firma AMD (NYSE: AMD) ma przyjemność poinformować o udostępnieniu produktu na rynki europejskie, gdzie debiutuje dzięki współpracy z partnerem technologicznym Patriot Memory LLC. Kluczowi partnerzy odpowiedzialni za uruchomienie sprzedaży AMD Memory w Europie to: Alternate (Niemcy), ASBIS (Europa Wschodnia), Avnet Technology Solutions Ltd (Europa, Bliski Wschód, Afryka), Pixmania (Europa Bliski Wschód Afryka) i VIP Computers (Wielka Brytania i kraje Beneluxu).

Pamięć AMD Memory jest dostępna w trzech wersjach 2GB, 4GB i 8GB w różnych cenach i prędkościach. W wersji „Entertainment” znajdziemy pamięć RAM taktowaną zegarami 1333 MHz i 1600 MHz, stworzoną dla obsługi aplikacji Home Theater PC. Wersja „Performance” obsługuje pamięć o prędkości 1600 MHz z usprawnionym opóźnieniem CAS i jest sprzedawana w parach. Natomiast pamięć DRAM Radeon™ Edition, pracującą z zegarem 1866 MHz, jest przetestowana, certyfikowana i zalecana dla konkretnych platform firmy AMD w celu uzyskania maksymalnej wydajności podczas korzystania z oprogramowania AMD OverDrive™.

źródło: www.amd.com/pl/products/technologies/radeon-memory/Pages/system-memory.aspx

„Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, posiadanej wiedzy na temat branży i silnym partnerom wspomagającym sprzedaż w Europie, spodziewamy się sporego sukcesu linii produktów sygnowanych marką AMD Memory,” powiedział Paul Jones, CEO w firmie Patriot Memory.

Nowa linia produktów w portfolio firmy AMD będzie stanowiła idealne uzupełnienie dla sygnowanych tą marką kart graficznych, procesorów, układów APU oraz chipsetów. Dzięki nowym produktom proces upgradowania sprzętu będzie jeszcze łatwiejszy i pozwoli w większym stopniu skupić się na takich aspektach jak kompatybilność i stabilność. Klienci będą mogli kupić pełen zestaw komponentów zapewniających najwyższą efektywność i jakość.

Po latach testowania zgodności pamięci operacyjnej z kartami graficznymi AMD Radeon™, dołączenie własnej pamięci do naszej linii produktów stało się okazją do zapewnienia naszym partnerom i użytkownikom wydajności i niezawodności, z których znana jest firma AMD,” powiedział Matt Skynner corporate vice president i general manager, AMD GPU Division.

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.