Multi Communications dla HTC – Portal PR - 24PR
Multi Communications dla HTC

24.01.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

HTC jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w sektorze telefonii komórkowej. Firma stale poszerza portfolio produktów i wprowadza rozwiązania multimedialne, które idealnie trafiają w potrzeby klientów. Multi Communications wygrało przetarg na obsługę produktową marki oraz na prowadzenie biura prasowego.

– Cieszymy się, że z nowym rokiem rozpoczynamy współpracę z tak interesującym klientem. Praca z firmą HTC, której urządzenia zachwycają nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale przede wszystkim innowacjami technologicznym, stworzonymi tak, aby były przyjazne dla użytkownika, będzie na pewno bardzo interesującym wyzwaniem – mówi Dorota Bieniek-Kaska, PR Department Director Multi Communications.

Do zadań Multi Communications będzie należeć prowadzenie biura prasowego i działań związanych z PR’em produktowym.
Multi Communications zostało wybrane w drodze przetargu.

Multi Communications Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.