On, ona i biżuteria diva – Portal PR - 24PR
On, ona i biżuteria diva

26.01.2012 Kategoria: Moda. Autor: 38PR

Jaka jest prawdziwa natura kobiety? Zmienna, w zależności okazji. Inaczej wyglądamy na randce z ukochanym, niż na szalonym wieczorze z przyjaciółką, ale za każdym razem chcemy wyglądać pięknie. Taka myśl przyświecała marce diva podczas nowej sesji zdjęciowej.

W obiektywie znanego duetu fotografów modowych: Filipa Żołyńskiego i Przemka Kulikowskiego stanęła tym razem nie tylko sama modelka. Nowej divie towarzyszyła przyjaciółka oraz chłopak. Efekty sesji będzie można już wkrótce zobaczyć na witrynach sklepów z modną biżuterią w całej Polsce.

„W nowej sesji zdjęciowej wykorzystaliśmy już nie tylko jedną modelkę. Chcieliśmy pokazać divę jako młodą kobietę, która żyje pełnią życia, ma wokół siebie przyjaciół, dzięki temu jej życie jest kolorowe, radosne, a czasem szalone. Taka właśnie jest też nasza biżuteria” – mówi Aneta Szymanowska, Marketing Specialist marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Najnowsza sesja zdjęciowa przedstawia biżuteryjne trendy na nadchodzący sezon wiosna – lato 2012. Królować będzie kolor fuksji oraz odcienie turkusu i żółcie. Nie zabraknie także mocnych akcentów czyli metalicznych dodatków w stylu rockowym, a także glamourowych zestawień złota z kolorem niebieskim. Dodatkowo na sesji zaprezentowano stylizacje na Walentynki, elegancki wieczór z przyjaciółką czy szalony dzień w szkole.

Za stylizację odpowiedzialna była Karolina Zawadzka, a fryzury i make-up przygotowali: Konrad Kłos i Aneta Paciorek-Dałek, znani ze współpracy z największymi magazynami mody oraz przy kampaniach reklamowych uznanych marek.

Diva

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.