Piętnaście lat minęło – Portal PR - 24PR
Piętnaście lat minęło

26.01.2012 Kategoria: Daty, Wieści za spółek. Autor: abeoNET

Jubileuszowy rok AutoGaz Centrum pełen sukcesów
Auto-Gaz Centrum jest dzisiaj jednym z największych producentów i dystrybutorów instalacji LPG & CNG w Polsce. Na sukces firmy składa się zarówno jej obecna pozycja rynkowa, ale też zaufanie i satysfakcja milionów klientów, które to zostały wypracowane przez piętnaście lat konsekwentnej i intensywnej działalności na rzecz jakości oferowanych produktów. Auto-Gaz Centrum współpracuje z wieloma partnerami na terenie kraju i świata.

W 2011 roku firma przygotowała dla kierowców nowości w swoim portfolio produktowym. Jest wśród nich wyjątkowy sterownik z kategorii premium – ZENIT LPG. Ten inteligentny system zasilania samochodu gazem LPG zapewnia komfort jazdy, dzięki czemu został bardzo dobrze przyjęty przez kierowców. Jego sprzedaż wzrasta z miesiąca na miesiąc. Aktualizacji doczekało się również oprogramowanie do popularnego i cenionego przez użytkowników sterownika COMPACT. Warto dodać, że produkty z oferty AutoGaz Centrum trafiają już do ponad 30 krajów zlokalizowanych na 5 kontynentach. Celem firmy na najbliższy rok jest zdobycie kolejnych rynków.

AutoGaz Centrum od lat niezmiennie przykłada dużą wagę do edukacji partnerów i rynku. W związku z tym w minionym roku zrealizowała m.in. cykl szkoleń produktowych w całej Polsce. Wzięło w nich udział ponad 400 firm z branży.

Jednym z ważniejszych wydarzeń było dla Auto-Gaz Centrum utworzenie Klastra Autogazu LPG, CNG, LNG. Powołanie tej wspólnoty przedsiębiorców pozwoli pozyskiwać firmom z sektora LPG i CNG fundusze na rozwój branży. Pierwszy w Polsce Klaster Autogazu, którego jednym z inicjatorów jest AutoGaz Centrum będzie uczestniczyć w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka Działanie 5.1. Wśród planów klastra są profesjonalne badania polskiego rynku autogazu, działania na rzecz upowszechniania stosowania paliw gazowych do celów transportowych, a także stworzenie dokumentacji modelu krajowej infrastruktury do tankowania samochodów gazem ziemnym.

Auto-Gaz Centrum otrzymało również w ostatnim roku dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego (RPO WM) w ramach Działania 1.7 Promocja gospodarcza na projekt „Promocja gospodarcza Mazowsza jako regionu przyjaznego dla przedsiębiorców i nowych technologii, poprzez udział Jarosława Zagożdżon Auto-Gaz Centrum w zagranicznych misjach gospodarczych i imprezach targowo-wystawienniczych.” Projekt obejmuje organizację 14 imprez targowo- wystawienniczych w kilkunastu krajach na całym świecie. Firma z Radomia uczestniczyła już w jedenastu takich wydarzeniach, w kraju i za granicą, m.in. w Rosji, Wietnamie czy na Bałkanach.

Piętnaście lat działalności w branży LPG & CNG zaowocowało również stworzeniem oddziałów firmy na terenie Polski. Najnowsze znajdują się w Kielcach i Częstochowie. Do końca tego roku mają powstać kolejne.

Na rok 2012 patrzę z nadzieję i przekonaniem, że będzie on dla nas jeszcze lepszy. Dysponując fachową wiedzą, doświadczeniem oraz rozbudowanym zapleczem technicznym przekonamy naszych Partnerów, że współpraca z Auto-Gaz Centrum to obopólne korzyści i podnoszenie profesjonalizmu. Konsekwentnie będziemy także bronić naszej pozycji w pierwszej trójce w kraju wśród firm zajmujących się sprzedażą samochodowych instalacji gazowych” – podsumowuje oczekiwania i plany na rok 2012 właściciel Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.