Polak zwycięzcą GIGABYTE StarCraft II CUP – Portal PR - 24PR
Polak zwycięzcą GIGABYTE StarCraft II CUP

31.01.2012 Kategoria: Konkursy, Technologie. Autor: admin

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, ma przyjemność poinformować o zakończeniu drugiego sezonu GIGABYTE CUP w grze StarCraft II. Od września do grudnia 2011 roku, gracze z całego świata rywalizowali o cenne nagrody, dostarczając masy niesamowitych wrażeń dla kibiców eSportu. Firma GIGABYTE pragnie podziękować wszystkim uczestnikom zmagań. Jednocześnie cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do popularyzacji eSportu. Chcemy również złożyć gratulacje dla zwycięzców, którzy udowodnili swoje niesamowite umiejętności i doświadczenie w grze StarCraft II.

Poczynając od września ubiegłego roku, przez kolejnych trzynaście emocjonujących poniedziałków, ponad 3500 aktywnych uczestników rywalizowało o nagrody pieniężne w wysokości 150 euro oraz kolejne punkty w GIGABYTE StarCraft® II Cup! Do ścisłego finału zakwalifikowało się 16 najlepszych graczy, w tym takie gwiazdy jak „Nerchio”, „Grubby” czy „Polt”. Pojedynek finałowy, na pięciu mapach, rozegrał się pomiędzy reprezentantem Polski – „Nerchio” a graczem „Kas” z Ukrainy. Z rywalizacji zwycięsko wyszedł Polak, wygrywając na trzech z pięciu map. Trzecie miejsce przypadło zawodnikowi fińskiemu „Satiini”. Ekscytujące pojedynki finałowe były transmitowane na żywo w sieci, w pięciu różnych językach, dzięki czemu mogli je śledzić fani eSportu z dowolnego zakątka naszego globu.

Zwycięzcy wielkiego finału drugiej edycji GIGABYTE StarCraft II Cup:

1 miejsce oraz najlepszy wynik w rankingu: Nerchio z Polski (Zerg)

2 miejsce: Kas z Ukrainy (Terran)

3miejsce: Satiini z Finlandii (Terran)

Nagrody w drugiej edycji GIGABYTE StarCraft II Cup:

1 miejsce: 500 EUR + GIGABYTE GV-N580SO-15I (GTX 580 SOC) + G1.Sniper

2miejsce: 250 EUR + GIGABYTE GV-N560OC-1GI (GTX 560 Ti OC Edition) + Corsair SSD

3miejsce: 100 EUR + Aivia K8100 Macro Gaming Keyboard + Aivia M8600 Macro Gaming Mouse

„Najlepszy wynik w rankingu”: GIGABYTE G1.Sniper + Corsair SSD

GIGABYTE pragnie zapewnić, że nadal będzie czynnie wspierać eSport. W związku z tym gracze już dzisiaj mogą rozpocząć przygotowania do trzeciej edycji GIGABYTE StarCraft II Cup!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.